Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akiknek nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek nincsenek barátaik, hol kerestek párt?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedtek,en is hasonló helyzetben vagyok, és érdekelne ki hol ismerkedik.22F
2019. szept. 12. 10:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Ott a válasz, mozdulj ki a monitor elől.
2019. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Valami mókus már befenyített privátban, hogy miért nem adok "normális" választ a kérdezőnek. :D Szóval, kérdező, mozdulj ki a monitor elől ÉS menj el valami sporttanfolyamra, szerezz egyéb társas hobbikat, járj el rendezvényekre, sörözz egyet munka után a kollégákkal stb.
2019. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

"Felnőtt korban nehéz új barátokra találni. Szinte lehetetlen."


Érdekes nekem sikerült.

Nyilván szuper erőm lehet. :) Persze mondjuk nem otthon ülök egész nap, hanem van szociális életem.


30 F

2019. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%
Én szociálisan ügyetlen vagyok, sosem ment az ismerkedés, hiába tettem bármit. Egy több főnél nagyobb közösségbe sosem tudtam beilleszkedni, kínszenvedés volt az iskola, mindig egy senki voltam. Monitor előtt nem lesz senkim, ezt már az évek alatt megtanultam. Egyébként meg nem tudom hová mehetnék, ahol lehetne ismerkedni, de ez csak a kisebb probléma, mivel hiába volna meg minden feltétel az ismerkedésre, nekem akkor sem menne. Így maradtam és maradok egész életemben magányos.
2019. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

ha máshol nem, akkor az emberek általában kollégákkal haverkodnak össze, lehet, hogy nem egy mindenben szuper barát de havernak jó.


Igaz barátja kevés embernek van.


Olyan viszont akit annak mondanak közben meg kb csak szeva haver és többnyire facebook haver olyan sok van, meg max olyan van aki piálásra jó

2019. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Sehol, nincs szükségem senkire. :))
2019. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem éltem a lakhelyemen 11 évig, a régi volt barátaim mind elköltöztek, falubeliként betelepülőnek tekintenek és még a köszönést sem viszonozzák.


Munkahely 20-30évvel öregebb mindenki, a sörözésben benne lennének, de én azt az évi 2 közöst is rühellem (nem fogyasztok alkoholt) és csapatépítésnek nevezik a közös kasszás lerészegedést!

Hétköznap este 5-6 körül érek haza, ahhoz se erőm, sem pedig kedvem nincsen, hogy munkaidő után a városban maradjak és random idegeneket zaklassak.


Szombat heti bevásárlás, kertészkedés, stb. vasárnap meg a pihenésé és megfőzők pár napra.


Utoljára 2001-ben voltam randin, most lettem 37, nincsen törekvés, sem pedig vágyam a váltózásra, ha kanos vagyok akkor profi bevonásával megoldom :)

2019. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Masreszt meg valaki írta hogy defektes, akkor mindenki az akinek nincs, meg miből gondolja ezt??
2019. szept. 13. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!