Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekike99 kérdése:

Bejelöljem-e facebook-on ismerősnek a férfit, aki tetszik nekem, vagy ezzel elveszem a vadászat örömét?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy ffi és valószínűleg kölcsönös, mert ha meglát néz, mosolyog és már a köszönésig is eljutottunk, zéró ismeretség ellenére. Egy kisvárosban lakunk, csak véletlenszerűen futunk össze, egy távoli kivételével nincs közös ismerősünk. Nem szeretném elrontani azzal, ha úgy tűnne, nagyon nyomulok... Elsősorban FELNŐTT férfiak válaszát várom. :)

2019. szept. 13. 09:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Engem több olyan nő is bejelölt,aki semmit se akar tőlem.Egyszerűen azért jelölt be,mert ismerjük egymást.

Nyugodtan bejelölheted,ha pedig akar valamit tőled,akkor következő lépést megteszi ő.

2019. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Kakas fut a tyúk után a baromfiudvarban.

Tyúk: Ha megállok azt hiszi ri..banc vagyok.

Ha túl gyorsan futok, feladja

Legjobb lesz ha megbotlom.


Mit veszíthetsz? ( Semmit )

Mit nyerhetsz?

2019. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez igazán személetes volt, köszi. :D
2019. szept. 13. 10:53
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha akart volna, már még levadászott volna. De el sem kezdte... Hány évesek vagytok?
2019. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Ha szamit az en velemenyem (40 vagyok), ha akarok valamit, leszolitalak en. Azoknak en is koszonok egy ido utan, akikkel sokat futunk ossze, mert latasbol megismerjuk egymast, de ennyi. Meg ugye, kicsi a varos, mar ezert is.
2019. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Be ne jelöld! Nem csak azért, amit írtál, hogy elvész a "vadász ösztön", de már önbecsülésből se. Még ha teljesen közömbös ember lenne, akkor sem jelölnék be nő létemre egy férfit.
2019. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jelöld hát!

Ez egyrészt egy tök normális dolog, ha már köszöntök is egymásnak.

Másrészt meg nem nyomulás, csak jelzés hogy kezdjen bátrabban?

2019. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!