Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nálatok kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok kizáró ok, ha egy férfi arca ilyen?

Figyelt kérdés

Pisze orrom van, a szám keskeny, de az ajkaim teltek, így olyan hatása van a számnak mintha csücsörítenék. A szemeim kicsik, és szemüveget is kell hordanom, ami ezt kompenzálja, szerintem nem áll igazán jól semmilyen fazon.

A fülemim porcosak, az állam pedig be van esve (nem előre ugró).


A bőröm is ronda, hiába ápolom és járok kozmetikushoz, még 20 felett is vannak pattanásaim.


Azt lehetne mondani, hogy az államat el tudom rejteni szakáll alá, de nem, mert képtelen vagyok egybefüggő arcszőrzetet növeszteni.


Egy dologgal vagyok elégedett, az pedig a sűrű és erős szálú hajam.


Egyébként annyira szégyenlem az arcom, hogy nem is szeretek mások szemébe nézni, mert állandóan az jár a fejemben, hogy biztosan rusnyának találnak.



2019. szept. 13. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne kizáró ok, mert az én arcom is eléggé... fura.

Csak egy jó pár évvel fiatalabb vagyok nálad, ami nálam kizáró ok.

2019. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van egy halom nő, akinek bejössz, csak rájuk sem nézel. Pedig ők is szépek... Szinte fogadni mernék.
2019. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12 Szinte minden nőben tudok szépet találni, nincsenek óriási elvárásaim. Csak egy olyan párt akarok, akivel kölcsönösen szeretjük és megértjük egymást.

Ugyanakkor, ha valaki egyáltalán nem tetszik, akkor nem fogok felé nyitni.


Eddig azonban nem kaptam pozitív véleményt a külsőmet illetően.

2019. szept. 13. 21:21
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia, valaki megbántott, vagy gúnyolódott rajtad? Sajnálom, mert érződik, hogy nagyon nincs önbizalmad, nem tudom mi az oka, de először ezt magadban kell lerendezned. Ugyanis nincs olyan, hogy csúnya férfi, olyan van pl, hogy előnytelen arcszőrzet, vagy ápolatlan haj/szemöldök stb. Mindenki szép, valahogy. Te is az vagy, csak sajnos valamiért a külsődön van a fókusz, ezt sajnos megérzik a nők. A nőknek amúgy is egy határozott, magabiztos férfi kell :)

Keress egy jó fodrászt, vegyél pár jó felsőt, és hódíts!

2019. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 Köszi a választ. Sajnos voltak akik piszkáltak a külsőm miatt, azóta nagyon nem tudom elfogadni magam. Egyébként a jelenlegi frizurám szeretem, a hajam és a magasságom amire nincsen panaszom, ha tudnék magamra szedni legalább 10 kiló izmot, akkor a testemmel is elégedett lennék (régen voltam ilyen, de aztán lefogytam, nem direkt).
2019. szept. 13. 22:23
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tűnik szerencsés összállításnak, de! Volt egy 4+ évig tartó párkapcsolatom, ahol a srác 9 centivel alacsonyabb volt nálam és annyira rondának tartotta magát, hogy képet se tett fel. Ehelyett, amikor arra terelődött a szó, ő is valamilyen hasonló leírást közölt magáról, idézem: "Csúnya beállás: előre leengedett vállak, görbe hát, has kinyomva, hátul kiálló fenék. Felsőtest=szabályos S betű. Csámpás, lúdtalpas láb. 1-2 körmön gombás jelenség. Sports papucsból kilógó lábfej. Nem izmos test. Nem is macis. Viszont lófej. Rossz szem, alattuk táska. Nagy orr, néha kilógó szőr – borotva áldozata. Elálló fülek. Rossz fogak, talán az összes. Hosszú, töredezett, vágatlan, korpás haj. Szőrzetben egyáltalán nem dúskáló test. Bajusz és szakáll is mintha egy kamaszé lenne."

Viszont egy annyira humoros, jószívű fickónak tűnt már levelezés alapján is, hogy örömmel találkoztam vele és a szememben azonnal megszépült, ahogy járni kezdtünk. És egyébként a mai napig helyesnek látom. Ha belegondolok, tényleg megvannak a leírt gyengeségek, de élőben mégis teljesen más. Pl. rajta nagyon sokat dob, hogy állandóan mosolyog, viccelődik, nevet a szeme. Az ember nem azon tépelődik, hogy nagy az orra, meg ilyenek, olyan méltatlan is lenne, ismerve hogy milyen kedves személyiség. Szerintem ő elfogadta, hogy ő ilyen és ezért tudott annyira őszinte és szerethető lenni, hogy onnantól ez nem volt téma, hogy egyébként hogy néz ki. Kívánok Neked is hasonló hozzáállást.

2019. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!