Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy újabb "van egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb "van egy lány a munkahelyen" kérdés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sok ilyen volt, de nekem most aktuális :) Szóval, nemrég helyezkedtem el, viszonylag magas pozícióban, Általában nálam idősebbekkel vagyok együtt, velük teljesen jól kijövök, férfiakkal, nőkkel, hülyéskedek, viccelődök velük stb. Viszont van egy kb korombeli lány, nagyon szép, vele nem nagyon találom a közös hangot. Igaz, valamiért nem is nagyon merem keresni. Tudom hogy valahogy nyitni kellene felé, de nem megy. Köszönni is alig merek neki tiszta szánalom. Pedig nagyon nem vagyok ilyen. Nem tudom mit tehetnék hogy közelebb kerüljek hozzá :/
2019. szept. 13. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle? Mitől félsz?
2019. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, előszór csak jó lenne beszélgetni vele, együtt ebédelni pl. Ha ezt elérném már boldog lennék -.-" Gondoltam amúgy hogy ebédszünetben kezdek akciózni, pl leülök hozzá, de olyankor sosem látom. Meg aztán hol lenne nekem bátorságom odaülni hozzá.
2019. szept. 13. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be Fb-n, és első körben beszélgessetek neten.
2019. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy beszéljek vele előszór neten hogy az irodában ott ül tőlem kb 2 méterre? Amúgy jobban megy nekem a virtuális beszéd
2019. szept. 13. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Le akarod kúrni a beosztottad? Én megnézném az etikai szabályzatot, mielőtt levarrok egy nálam alacsonyabb pozícióban levő kislányt.
2019. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!