Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel lehetne odamenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne odamenni egy lányhoz munkahelyen ha csak munka közben látom?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk, de mégse.

Teljesen más területen vagyunk, más időbeosztásban, mást csinálunk, máskor van a szünetünk stb. szóval csak akkor látom ha éppen arra járok, de ez mindig munka közben van.

Alapból kényes a szituáció mert munkaidőben nem a legjobb ötlet, de még a munkatársai is mindig ott vannak, nem egyedül dolgozik. Csak máskor tényleg semmi esélyem nincs megszólítani. Ha látjuk egymást mindig mosolyog rám, lehet ő is szimpatikusnak tart. Egyébként én diákként vagyok ott, valószínűleg ő is, azért nincs akkora szigor meló közben bármikor arra járhatok kb.

Valami tipp?



2017. aug. 14. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el egy kavera vagy sutire mondvan hogy olyan szivesen beszelgetbel vele, csak ugye a munkahelyen nem lehet. Ilyen egyszeru, nem kell tulkomplikalni.
2017. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak ott mások is, akkor félrehívod, hogy szeretnél vele négyszemközt beszélni. Aztán megmondod, hogy szimpatikusnak találtad, szívesen beszélgetnél vele, és munka után lenne-e kedve meginni egy kávét vagy akármit. Ez mindössze néhány perc, tehát még csak meg sem rónak a főnökeid, hogy elszórakozod az időt. Sok sikert, nagy vesztenivalód nincs, és ha mindig mosolyog, akkor valami szimpátiát valószínűleg ő is érez.
2017. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:

Teljesen jo amiket itt irtak.

Szeparald el a kollegaktol, ez az elso.

Pl

Szia, beszelhetnek veled negy szemkozt. Van egy kerdes amiben kivancsi vagyok a velemenyedre.


Aztan ha kettesben vagytok. Akkor,

Tudom, hogy most tok benanak tunok, de lattalak tobbszor. S most sikerult vennem a batorsagot, hogy megszolitsalak. Xy vagyok. (Nyujtod a kezed) Magavalragado mosolyod van, s furdal a kivancsisag, milyen szemelyiseg rejtozhet mogotte. En szabad vagyok csutortok es szombat délután/ este. Orulnek neki, ha meginnank egy teat kavet. Tudom, hogy nem is ismersz, de igerem nem foglak elrabolni, fel ora szerintem neked is es nekem sem tul nagy aldozat.


Kb ennyit mondanek.

2017. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Tanácsolhatok valamit szívből?

Ne félve menj oda.

Nem tudom mit dolgoztok, írd meg kérlek.

De ha egy pici esélyed is van ilyesmire, szimplán kérj tőle segítséget. Bármi miatt. Hol van, hogy kell, hogy hívják, meddig tart, bármit.

Csak lazán, szia, ne haragudj, tudnál segíteni ebben xy?

És fogod látni, hogy hogyan reagál. Ha a konkrét válasznál többet kapsz, hozzátehetsz olyasmit, hogy oh köszönöd, csak hát ezért vagy azért nem tudtad, de legközelebb már bőven fog menni, amúgy ő mióta van itt, mert te (rég, de mégsem tudtad ezt/ nem rég, ezért nem tudtad)


Engem pl. a világból ki lehet kergetni ezzel a tutyimutyisággal. "A gyönyörűségedtől csak most tértem magamhoz hogy meg merjelek szólítani"

Ha nem tetszik az illető, innentől pokoli kínos mindkét félnek.


Diákként dolgozom, és egy talpraesett lánynak érzem magam. Remélem segítettem.


Csak lazán ;)

2017. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ennyiből már megpróbálhatok alkotni valamit :D
2017. aug. 14. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Vízgép.

Figyeld ki mikor megy inni, sprintelj oda és hívd meg egy vízre!

Kérdezd meg ő is diák-e, mond, hogy már sokszor láttad itt, és tulajdonképpen már beszélgettek is.

2017. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!