Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen helyzetben sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel Budapestre és egy gyárban kezdtem el dolgozni betanított munkát...ezzel nem keresem gazdagra magam és nem is lehet vele villogni tudom. A pesti lányok nem fognak nekem esélyt se adni hogyha ilyen munkát végzek?

21/F


2019. szept. 13. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet.
2019. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ritka az értelmes betanított munkás.
2019. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az kemény, nem gondoltam volna h ennyire egyértelmű a válasz
2019. szept. 13. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Még a betanított munkás lányok se fognak neked esélyt adni, kérdező. Kivéve ha csúnyák.
2019. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen azért, aki meg a pénzre megy az olyan is. Annyi hogy ne azt hangsúlyozd hogy betanított melós vagy, hanem inkább a hobbijaid vagy az érdeklődési köröd stb. ilyenek legyenek a témák, a munkára mondhat azt is hogy most itt dolgozol, gyűjteni akarsz egy kis pénzt aztán meglátod merre tovább stb. Na meg öltözz igényesen és divatosan, fújd be magad valami jó dezodorral/parfümmel, legyél ápolt.
2019. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj nekik az ambícióiról.

Ha nincsenek, akkor tényleg nincs esélyed.

Nem csak az számít hol tartasz, hanem az is, mennyi potenciál van benned.

Pláne 21 évesen. Legyenek határozott terveid, képezd magad, bármivel. Legyen hobbid, amiben ügyes vagy. Ez mind számít.

2019. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván senkinek sincs baratnoje a munkahelyeden. Az egész gyár szingli. Nem?
2019. szept. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!