Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek azért jóval nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azért jóval nehezebb a társkeresés mert jóval több a csinos nő mint helyes férfi?

Figyelt kérdés

Utcán járok de ha felmegyek társkeresőre is mindig azt látom hogy szinte minden második nő csinos és jól néz ki tulajdonképpen ha egy nő nincs elhízva nagyon akkor viszonylag csinos.

Viszont a férfiak között viszonylag ritkán látok helyes sportos magas férfit az utcán.


2019. szept. 13. 09:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy ezért nehezebb, ez több tényezős dolog, de én is azt látom, amit írsz, hogy sokkal több az igényes nő, mint férfi.

Nem azt mondom, hogy szebbek és csinosabbak a nők, mert ez adottság kérdése is, de biztos, hogy igényesebbek, jobban kompenzálják a hiányosságokat.

2019. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
Részben. Inkább azért jóval nehezebb nekik, mert van csomó rendes, igényes férfi, épp csak nem úgy néz ki, hogy az innen-onnan összeollózott, lehetetlen elvárásaiknak megfeleljenek.
2019. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Igen, nekik jóval nehezebb mert sokkal jobban néznek ki. ~
2019. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%

Mind a két nemnek egyformán vannak igényeik. Hiába csinos egy nő, ha olyan sötét, mint az éjszaka és az értelmi intelligenciája is a béka segge alatt van. Egyes nők normálisan se tudnak kommunikálni. És azért egy férfi, ha hosszú kapcsolatot akar, akkor nemcsak a külsőt nézi.

És ugyanez érvényes a nőkre is.

Persze, mind a két nem el tud k..rvulni pénzért, ez tény.


A szépség pedig még mindig mindenkinél mást jelent.

2019. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek megvan a maga keresztje:a férfiaknak nemigazán írnak vissza, a nőkre meg ráír az összes bumburnyák, és ekkora mennyiségből elég nehéz kimazsolázni az értelmeseket. Ha csak szexet akarnak, akkor persze valóban könnyű a dolguk. Hidd el, nem egy csinos, értelmes nőt ismerek, akik sehogy sem találják a párjukat.
2019. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%

Nem fognak szeretni ezért, de leírom: a feminizmus elhitette a nőkkel, hogy mindig több jár. Már elnézést, de cseszheti a csinosságát, intelligenciáját egy nő, ha nem kell a kiszemeltnek (és ez viszont is igaz).


Egyébként meg kinek mi tetszik mindkét nem oldaláról.

2019. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Hát, én elég sok intelligens, csinos, igényes nőt ismerek, aki csak annyit vár el, amennyit ő nyújtani tud.Az a szomorú igazság, hogy olyat sem találnak, aki ezeket megugraná.
2019. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%

Itt Budapesten az utcán, tömegközlekedésen annyi bűnronda, gnóm, rusnya vagy dagadt nőt látok, hogy az iszonyú. És rengeteg az idősödő, rácos is, aki még 30 éves de már 45-nek néz ki. A legtöbb nő ilyen, vannak persze szépek is, de az csak a nők kis hányada. 10%-a a nőknek aki elfogadható küldőre.

Erre fel meg azt látom, hogy rohadt sok a helyes pasi. A férfiak 50%-a fiatal/fiatalos és jóképű, ápolt. Azért ez sokkal jobb arány mint a nőknél. Szóval kuss.

2019. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
#7: sok olyan van, aki ezt meg tudja ugrani. De mindig kell egy kifogás, amiért nem lehet elég jó hozzájuk...
2019. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok emberrel találkozom a munkám során, és vannak köztük helyes fiatal férfiak is, de általában 95%-ról kiderül, hogy már foglaltak. Én is az vagyok, amiért hálát adok az égnek, mivel amikor keresetem, akkor én is nagynak éreztem a konkurens nők táborát, sokszor választottak mást végül a kiszemeltjeim. Valahogy a helyes pasikat mindig megtalálják, pedig szerintem nincs olyan kevés belőlük.
2019. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!