Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a valós magasságukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a valós magasságukat adják meg társkeresőn és valóban ennyi lenne a magas nő?

Figyelt kérdés
Nincsenek gátlásaim, nem ezért kérdezem, 185 cm magas férfi vagyok. Most regisztráltam társkeresőre és a legtöbb nőnek 170-175 cm van megadva. Hát én azt látom a való életben, hogy sokkal alacsonyabb az átlag, olyan 160 centis lányok inkább... És azért 10-15 cm nagy különbség. Ezek valós adatok?
2019. szept. 8. 03:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én pont azt vettem észre, hogy manapság egyre több a magas lány. Szerintem felesleges lenne a magasságról kamuzni, hiszen ha találkoztok úgyis hamar kiderülne :D
2019. szept. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

1-3 cm-et mindenki kerekit (kamuzik), de igen, rengeteg a magas ember manapság.


Én a 185- el meg elég magasnak számítottam a saját korosztályomban. Most olyan helyen dolgozom, ahol 3 egyetem van a cég mellett, és azt látom, hogy rengeteg a magas fiú és lány. Ha velünk kellene torna sorba állni, akkor ott lennék továbbra is az eleje felé, de nem az lenne, hogy van 2 langaléta

2019. szept. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1: ettől még sokan kamuznak a magasságról.


Én láttam srácot, aki ugyanakkora magasságot mondott mindig, mint én, de bőven alacsonyabb volt.


(És itt nem 1-2 centiről beszélek amit az ember teste természetesen is változik, pl reggel akar 1-1.5 centivel magasabbak tudunk lenni, mint egy kemény nap után, mert a porckorongok ennyit nyomódnak össze).


Amúgy szerintem a nők kevésbé kamuznak, de több 15X centis párom volt, ők mind csaltak 2-3 centit, a magas lányok meg gyakran lefelé lerekitenek, aztán megy a csodálkozás a randin, mert a nő legelé kerekített 2 centit, hogy ne gondolják egimeszelőnek, a pasas felfelé 3-at, hogy magasabbnak tűnjön, ezzel nem is lenne gond, ha 15 centi helyett csak 10 lenne sz eredmény, de néha ezzel a kis családdal lesz a bevallása szerint 170 centis nő hirtelen magasabb a papiron 180 centis férfinél.

2019. szept. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy a röhejes társkereső kamuk sosem mennek ki a divatból. Nem csak a magasság, de az arra játszás, hogy az a lehazudott 10 kiló majd fel sem tűnik a randin (mindkét nem csinálja), volt ismerős nő aki 6 évet tagadott, azt hittem ezt csak a csajok teszik, de aztán egy haveromról is kiderült.



De szerintem pont a magassággal kevés nő csal

2019. szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Magasságban nem szoktak kamuzni a nők, miért is tennék.Abban a pasik szoktak.Régi fotókkal pedig - amikor még vékonyabb volt - mindkét nem szokott.
2019. szept. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

A társkeresőkön szerintem nem az átlag van fent, hiszen nekik van partnerük. Inkább a szélsőségek felé mozdulnak.

Plusz mivel a férfiak mindig magasabbnak hazudják magukat, a nők is ezt teszik, mert társkeresőn a férfiaknak 170 cm a lélektani határ, az alatti szám nem szerepel adatlapon.

Ha 175nek hazudják magukat, akkor talán már nem próbálkoznak be 170 alattiak... Vagy ilyesmi.

2019. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább hazudnak a korukkal vagy a súlyukkal kapcsolatban.

Én alacsony vagyok(160cm de erre csak azt szoktam megkapni hogy jobban össze lehet bújni, meg kis cuki vagyok 😅) de sohasem hazudnám hogy magasabb lennék, felesleges, találkozáskor úgyis kiderül.

Viszont a fétfiak is szoktak, nekem volt aki a korába hazudott, felfele mert elég fiatal volt. Szóval mindkét nem szeret szépíteni.

2019. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Általában a férfiak a magasságról, a nők a súlyról hazudnak.
2019. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsony nőként a valós magasságomat adom meg, és sokan magasabbak nálam nők is.
2019. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Valóban gyakran kamuznak a magasságukról a nők, valószínűleg azért, hogy alacsony férfiak ne írjanak nekik.
2019. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!