Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, átlagos lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, átlagos lányokkal hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

A tinderről meg a badoo-ról letettem. Nagyon sok a felszínes, nagyképű ember. Sokszor vissza se írnak, de volt hogy a köszönés után megállt a dolog. Nem szeretnék játszadozni senkivel, nem egyéjszakás kapcsolatot keresek, olyat szerintem találnék bőven... De nem nagyon járok szórakozóhelyre, discoba. Autóval járok mindenhova; gyakorlatilag maradt a munkahelyem, ahol nincs sok nő, aki meg van, az foglalt.


Köszönöm előre is. 25F



2019. szept. 17. 06:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát bárhol lehet, csak óvatosan. A legtöbb nő gondolatban mindig előrébb jár, mint ahogy Te szeretnél velük ismerkedni. A kereszténytárs oldalán vannak normális lányok, meg az első találkozáson is. Olyannal ismerkedj meg, akivel ha együtt vagy, önmagadat adod és nem kell feszengeni, hogy jól csinálod-e, amit csinálsz. Nagyon nehéz ügy, mert az alapvető emberi értékeket manapság már csak elvétve ismeri a társadalom.


Járj nyitott szemmel, figyelj a jelzésekre. Valamilyen közösség lenne jó, pl kirándulás, tánc, stb. Fiatal vagy még, több lehetőséged van, mint pl. nekem. hajrá. 39F

2019. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!