Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresés olyan, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresés olyan, mint egy húspiac?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Jelengleg körülbelül igen.
2019. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2019. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Akik totális érzelmi nyomorékok vagy nem lépnek ki a valós világba azoknak igen.
2019. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

#1


Egyetértek, bár kiegészítés, hogy "nem mintha régen más lett volna, csak ugyebár azt nem láttuk így jól meglehet ideologizálni, hogy az mennyire jó volt". Holott... nem.

2019. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki ezt mondja itt, holott könyörgöm nézzetek már szét. Hol láttok ti manapság gazdag embereket? Vagy kizárólag festői szépségű párokat? Olyan tök átlagos mindenki, mint a huzat.


Manapság is köttetnek jócskán házasságok, születnek gyerekek. Ha ez a gazdag és /vagy jóképű emberek kiváltsága lenne, akkor már a magyar állampolgárság, mint fogalom sem létezne.

2019. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%

#5


De akkor mi alapján dől ez el? Csak mert ez így akkor tulajdonképpen egy lottó ami vagy bejön vagy nem és TELJESEN MINDEGY mit teszel, úgyis előre el van döntve.

2019. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Mi alapján dől el? Fejben. Mind a két fél részéről. Ha mind a ketten akarják a közös jövőt, jóban rosszban, akkor az úgy is lesz.
2019. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Ebben több igazság van, mint az előzőekben. Én hiszek abban, hogy előre meg van írva.


Én is borzasztó boldogtalan voltam. Vége lett a rosszul működő kapcsolatomnak, ki tudtam lépni, aztán hosszú ideig egyedül voltam. Pedig nő vagyok és azt mondták akkoriban, hogy nagyon szép voltam. Én nem így gondoltam, elegem volt azokból is, akik ezt mondják, úgy éreztem nem létezik olyan ember, aki nem untat, aki egy kicsit is felkelti az érdeklődésem. Nem függött ez a külsőtől. Tök mindegy hogy nézett ki, egyszerűen idegesítettek.


Aztán egyszer csak rám mosolygott a férjem és megváltozott a világ :) soha nem voltam olyan boldog. Lehet sorsnak, lottónak nevezni, szerintem meg volt írva. És hiszem, hogy mindenkinek meg van írva ki a társa.

2019. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

#8


De ez így szar, és ha az van megírva előre, hogy beszoptam, akkor beszoptam és nem lehet ellene tenni? Fényes kilátások.

2019. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Igen, egy túlárazott húspiac.
2019. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!