Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy manapság a párocskákat a következő egzakt kategóriákba jól bele lőni?

Figyelt kérdés

* Tipikus értelmiségi/diplomás HUSZONÉVES fiatal attraktív pár: csaj egy Alexis Bledel stílusú vékony, csinos közgazdász/jogász/bölcsész, pasi meg egy Ryan Gosling stílusú magas, sármos mérnök/menedzser. Szabadidejükben külföldi utazgatás, nagyvilági élet, fiatalos pezsgés stb.


Ugyanezen típusú harmincas-kora negyvenes korosztály esetében ez pedig egy Kate Beckinsale - Joe Manganiello jellegű párocska (elegáns igazi úrihölgy, alfahím intelligens karakán nagymacsó) csak ők az utazgatáson felül már a babázós romantikus idilli családi programokat részesítik előnyben.

Tipikus életkép: a parkokban prémium babakocsit tologató napszemüveges értelmiségi kiscsalád.


* Tipikus nemdiplomás borgőzös (igényesebb fajtából) suburban huszonéves "nightlife" párocska: csaj egy csinos pultos bula/fodrász/sminkes belevaló dögös csaj - ilyen tipikus cicanacis "menőcsajszi vok" Aleska Diamond kaliber - a pasi meg egy pénzes melós vállalkozó vagy simlis nagydumás Pumped Gabo/Berki-szerű figura (autószerelő műhelye van, jó hírű személyi edző, családi vállalkozást örökölt)

Tipikus ismertetőjelük: legtöbbször az éjszakában tombolnak, bulis baráti csapatás, éjszakai élet, nappal meg trendi feszítés egy prémium autóban. Az első kategóriához hasonlóan ők is illegetik magukat a pórnépnek, de pronyóbb/kevésbé szofisztikált stílusban.


* Tipikus megtalálta a zsák a foltját jellegű ügyefogyott kisember lúzer házasság. Magát eleresztő, igénytelen anyuka 3 gyerekkel ricsajkodva a belvárosban. Apa valahol melózik kis pénzért, de általában behúzza a farkát és papucsként közreműködik a családfenntartásban. A régi Suzukiba begyömöszölik a babakocsit, hogy leutazzanak vidékre (130-as tempónál 80-nal haladva szigorúan a belső sávban) az anyóshoz/rokonsághoz. Ugye ez a kép is megvan előttetek?


* Tipikus gazdag +30-as egzisztenciálisan atomstabil pasi, akiről ordít, hogy mindent pénzzel kompenzál és látszik rajta, hogy minden fiatalkori sérelmét a pénzzel próbálja bepótolni a vonzó, de identitás nélküli, kompromisszum-kész csaj társaságában. Tipikus ismertetőjel: hatalmas drága prémium autóban alig kilátó köpcös programozó/mérnök, aki mellett megfagy a levegő, de a csaj próbálja a rózsaszínködös látszatot fenntartani. Igazi gold-digger koprodukció egy csipetnyi őszinte szerelmet fenntartva a pénz által.


Persze ezeknek is van tetszőleges variációja, de én ezeket a kategóriákat figyeltem meg eddigi életem során.



2019. szept. 17. 23:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a végét korrigálva: "...a következő egzakt kategóriákba jól bele lehet lőni?"
2019. szept. 18. 00:01
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak ilyenek is, de nem hiszem, hogy ezek lennének a leggyakoribbak. Ezer meg ezer féle pár van.
2019. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Vótmá


De ettől függetlenül valamilyen szinten igazat adok neked. A másik kérdésben leoltottak téged. De szerintem ez nem rossz felosztás és nincs messze a valóságtól.

2019. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unalmas életed lehet, ha ennyire másokkal törődsz.
2019. szept. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Velünk és az ismerőseinkkel bajban lennél: menő programozó, nemmenő értelmiségi feleség, régi autó, átlag lakás, semmi feltűnősködés. Gyereknek (0-3 év) jövő biztosítva (tandíj, lakás), persze magunknak is.


Minket észre sem veszel az utcán.

2019. szept. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

30-40par

Apa gyari munka netto 400 fizuval jo helyen jol kinezeo nem mondanad meg h hol dolgozik...

Anyuka ertelmisegi mernok ember ketdiplomas duci leginkabb farmer polo de siman felvesz egy kisestelyit ja kell neki is majdnem netto 400 megvan

3 gyerek mint jo tanulo erzelmes okos jo modoru gyerekek

Sajat lakas kulvarosban 2 normalis auto

Evi 2-3 rovidebb nyaralas teleles

Megtakaritas rendben


Ilyen tipust nem irtal padig eleg sok van

2019. szept. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat elárul rólad, ha csak ezeket a párokat veszed észre.
2019. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi pl egyikbe se illünk bele.
2019. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi lehetnénk az elsők. :( De nem vagyunk, mert a páromat gimi közepén külföldre költöztették a szülei, és nem ment egyetemre, pedig mérnök tervei voltak... Persze, akkor nem ismerkedtünk volna meg... Én egyetemista vagyok. :)
2019. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a baj ezzel a bszott és éktelenül kényelmes és jó világgal, hogy az emberek már km-ekre távolodtak el egymástól. Itt már olyan kategóriák vannak, hogy önmagukat frusztrálják vele. Nos, én nem szeretek utazni, nem szeretek menőzni. Nem érdekel hogy ki tolja a gyerekét 500RFt-os babakocsiba... ennek ellenére tervezek és megvalósítok a saját életembe, van családom, feleség, gyerek. Annyira nem izgat hogy ki mennyit keres, és azt mire költi. Én ehelyett önismeretet gyakorlok, és a minap jöttem rá arra, hogy mi az a dolog, ami életemben megnehezíti a dolgom. Igaz, ehhez rengeteg év és megfigyelés kellett, nem is beszélve arról, hogy az egómat a sarokba kellett állítanom hozzá!


Szóval én mások helyett inkább magammal foglalkozok, annak legalább van hozadéka. Bár az igaz, hogy ki mit ért az alatt, hogy "foglalkozom magammal". Ez már egy másik dimenzió...

2019. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!