Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy manapság a párocskákat a következő egzakt kategóriákba jól bele lőni?

Figyelt kérdés

* Tipikus értelmiségi/diplomás HUSZONÉVES fiatal attraktív pár: csaj egy Alexis Bledel stílusú vékony, csinos közgazdász/jogász/bölcsész, pasi meg egy Ryan Gosling stílusú magas, sármos mérnök/menedzser. Szabadidejükben külföldi utazgatás, nagyvilági élet, fiatalos pezsgés stb.


Ugyanezen típusú harmincas-kora negyvenes korosztály esetében ez pedig egy Kate Beckinsale - Joe Manganiello jellegű párocska (elegáns igazi úrihölgy, alfahím intelligens karakán nagymacsó) csak ők az utazgatáson felül már a babázós romantikus idilli családi programokat részesítik előnyben.

Tipikus életkép: a parkokban prémium babakocsit tologató napszemüveges értelmiségi kiscsalád.


* Tipikus nemdiplomás borgőzös (igényesebb fajtából) suburban huszonéves "nightlife" párocska: csaj egy csinos pultos bula/fodrász/sminkes belevaló dögös csaj - ilyen tipikus cicanacis "menőcsajszi vok" Aleska Diamond kaliber - a pasi meg egy pénzes melós vállalkozó vagy simlis nagydumás Pumped Gabo/Berki-szerű figura (autószerelő műhelye van, jó hírű személyi edző, családi vállalkozást örökölt)

Tipikus ismertetőjelük: legtöbbször az éjszakában tombolnak, bulis baráti csapatás, éjszakai élet, nappal meg trendi feszítés egy prémium autóban. Az első kategóriához hasonlóan ők is illegetik magukat a pórnépnek, de pronyóbb/kevésbé szofisztikált stílusban.


* Tipikus megtalálta a zsák a foltját jellegű ügyefogyott kisember lúzer házasság. Magát eleresztő, igénytelen anyuka 3 gyerekkel ricsajkodva a belvárosban. Apa valahol melózik kis pénzért, de általában behúzza a farkát és papucsként közreműködik a családfenntartásban. A régi Suzukiba begyömöszölik a babakocsit, hogy leutazzanak vidékre (130-as tempónál 80-nal haladva szigorúan a belső sávban) az anyóshoz/rokonsághoz. Ugye ez a kép is megvan előttetek?


* Tipikus gazdag +30-as egzisztenciálisan atomstabil pasi, akiről ordít, hogy mindent pénzzel kompenzál és látszik rajta, hogy minden fiatalkori sérelmét a pénzzel próbálja bepótolni a vonzó, de identitás nélküli, kompromisszum-kész csaj társaságában. Tipikus ismertetőjel: hatalmas drága prémium autóban alig kilátó köpcös programozó/mérnök, aki mellett megfagy a levegő, de a csaj próbálja a rózsaszínködös látszatot fenntartani. Igazi gold-digger koprodukció egy csipetnyi őszinte szerelmet fenntartva a pénz által.


Persze ezeknek is van tetszőleges variációja, de én ezeket a kategóriákat figyeltem meg eddigi életem során.



2019. szept. 17. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Mi az első kategória vagyunk.


Ennyire unalmas az életed hogy másokat figyelsz? Senki nem tehet róla hogy neked nincs csajod. Ilyen felfogással ne is reménykedj másban!

2019. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1.A jellemzést olvasva tehát leszűrhető, hogy a népesség 99,9 százalékának átlagon felül jól megy, mondhatni gazdagok, szépek, boldogok.

Elhanyagolható réteg él átlag életet elhízva, slamposan, régi tragaccsal, de ott legalább ők nagycsaládosak.

Hallelúja! Akkor jóléti ország vagyunk!

Hál Istennek a legalsóbb réteg a középszintű Suzukiséknál megáll. Igazán csóringerek és mélyszegények nincsenek, vagy lehet, ők cölibátusban élnek, magányosak, remeték, gyermekeik nincsenek, tehát nem is szaporodnak, vagy esetleg nem is léteznek.


2. Mindenesetre megvilágosító volt a leírásod, azt a kérdésemet illetően, vajon nekem miért nincs évek óta párom? Most már tudom: a felsoroltak közül egyik kategóriába sem tartozom...

2019. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit még kibővítve beküldhetnéd a modorosblogra, szerintem jó lett. :D
2019. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#12: "Igazán csóringerek és mélyszegények nincsenek"


És őket mégis ki a fene veszi számításba? Most párkapcsolatokról van szó, azon belül is a társadalmilag irányadó ideálokról. Márpedig ha hiszed ha nem, ezek a kategóriák - ahogy említettem bizonyos módosításokkal - nagyon is megfeleltethető. Főleg az 1-es verzió a fiatal diplomás párok esetében. Nézz körül a jobb karriert befutott diplomás lányismerőseid között (nem büfészakra gondolok), nézd meg hány százalékot tesznek ki a párjuk között a diplomások aránya és kérdezgesd őket milyen programokat/nyaralásokat szoktak szervezni és meglátod, hogy baromira nem tévedek nagyot. Az, hogy operátor kisPista meg a cukrászMariska hogy él együtt a falusoron az engem nem érdekel, mert nem az a standard.

2019. szept. 18. 17:38
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól van fiam, akkor neked csak a sok-sok műmájer, kivagyok-mivagyok, futok a trendek után Senkipista, meg Trendimari a mérvadó. Képzeld, nekem 3 diplomám van, több ingatlanom, vállalkozásom, Bp-en élek, van feleségem és gyerekem, és sosem voltam az általad festett BÁRMELY egzakt csoport tagja. Valahogy mindig is szerettem magam lenni. A sok külsőség marhára nem teszi boldoggá az embert. Attól függetlenül piszkosul semmi sem standard, inkább ki és mi után fut. A válási statisztikákat is böngészd legalább olyan lelkesen, mint a kategóriáidat.
2019. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Alexis Bledel nem szép, creepy szeme van, és magas homloka, egészségtelen, hullafehér bőre. Nem is vékony, egyébként is látható, de fürdőruhában főleg látod, hogy vaskos combja, széles törzse van.


Egyébként itt vagyunk ellenpéldaként mi a párommal, jó külsővel, én magas vagyok, ő vékony, idén már négy, vagy öt országban voltunk, és még az év végén megyünk külföldre, saját pénzünkből.

Egyikünknek sincs diplomája.

Most akkor zavar a mátrixban?

2019. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!