Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogy viszonyulnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogy viszonyulnak az olyan férfiakhoz, akik nem akar magasra törni, egyszerű dolgokat kedvelnek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akit nem érdekel a pozíciója, nem érdekli a fizetése, nem érdekli a társadalomban való "rangja" úgymond, mert a boldogságot megtalálja az egyszerű dolgokban, és ezáltal örökké pozitív? A pénz másodlagos, csak annyi kell hogy meglegyen a napi betevő, rezsi, és 1-2 hobbi, mert nem az számít hogy mit csinál az ember, hanem hogy közben mit érez. Például ha egy egyszerű sétát az ezerszer megjárt szülővárosában ugyan annyira élvez, mint egy nyaralást Hawaii-on, akkor nem megy Hawaii-ra, hanem inkább beosztja azt a pénzt ami arra menne, gondolván a jövőre.


Vannak olyan nők, akik képesek meglátni a világban rejlő apró dolgokban a boldogságot? Egy virágban, egy bogárban, egy sétában, egy naplementében, magában az életben? Akik úgy gondolkodnak: nem az a lényeg, mit ér el az ember, hanem az, hogy azt a dolgot hogyan éli meg?



2019. szept. 18. 14:42
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Erre mondják hogy unalmas én is ilyen vagyok de 1000x megkaptam hogy unalmas vagyok meg nyálas
2019. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Unalmas, lúzer, incel, balfék, balek, csóró hülye stb.

Általában ilyesmiket szoktak rájuk mondani, de nem a "nők", hanem a gazdagok.

2019. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt mikor én is unalmasnak tartottam az ilyen embereket, de most hogy én is ilyen lettem, már úgy érzem, megvilágosodtam. Nem érdekelnek a világ problémái, mert én úgy szeretem a világot, ahogy van. A rossz dolgoknak is megvan a maga tanulsága.
2019. szept. 18. 14:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Unalmasnak tartják meg sablonosnak.

Nem sok nő aszisztálna ehhez.

2019. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
HA művész vagy, akkor vonzódnak hozzád így is, ha betanított munkás, akkor kevésbé.
2019. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapvetően nem zavar, ha valaki ilyen egyszerű, mert igazából én is ilyen vagyok. Viszont néha azért jó az életbe vinni egy kis extrát. Egy külföldi nyaralás(nem feltétlenül a világ másik végén), olyan eseményre elmenni ami nem adatik meg minden évben stb.
2019. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"ha egy egyszerű sétát az ezerszer megjárt szülővárosában ugyan annyira élvez, mint egy nyaralást Hawaii-on, akkor nem megy Hawaii-ra, hanem inkább beosztja azt a pénzt ami arra menne, gondolván a jövőre."


Ha a kettő ugyanaz, akkor én megyek Hawaii-ra. Azt írod, gondol a jövőre, az elején meg azt, hogy nem érdekli a pénz.

2019. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akit nem érdekel a pénz, annak nyilván nincs is sok, úgyhogy oda kell rá figyelnie. Valahogy életben kell maradni, tehát a pénzt be kell osztani. Mert az hogy valaki nem akar magasra törni, és az egyszerű dolgokban találja meg a boldogságot, még nem feltétlenül hülye, sőt.
2019. szept. 18. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Életben maradás, mint életcél? Sosem törekedni a jobbra, a fejlődésre (ami szintén boldogságot ad, hiszen az elégedettség, a szellemi és fizikai mozgás bizonyítottan endorfin-termelő)?

Én is kedvelem az egyszerűséget, a romantikus apróságokat, a hálát azért, ami van, DE nekem amit leírtál az egy hatalmas red flag és no-no! Lúzermentalitás. Bocsesz.

22/N álmokkal és célokkal. A megvalósítás pedig napi szintű. A többi kifogás. 👋

2019. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, ha te eléred a céljaid, az álmaid, akkor leszel azon a boldogsági szinten, mint az egyszerű emberek akik meglátnak egy pillangót, és elmerülnek benne. Az öröm, a boldogság ugyan úgy ott van benned, kiben így, kiben úgy jön elő. Az egyszerű emberek nem feltétlenül lusták, tehetetlenek, vesztes alakok, egyszerűen ők már megtalálták a lelki békéjüket a maguk egyszerűségében. Én kívánom neked, hogy érd el a céljaidat, és ismerd meg a boldog elégedettség fogalmát.
2019. szept. 19. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!