Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci alkatú anyukaként egy 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci alkatú anyukaként egy 8 éves kislányom van, l hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Rendezett körülmények között élünk,nem eltartót keresek hanem társat.

Az alkatomon már dolgozom,de sosem voltam nádszál tipus.



2019. szept. 19. 13:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
17%
Pedig a "nádszál típus" rajtad múlik, nincs x meg y típus, van a normális étrend meg a szemetet - zabálós.
2019. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nem idevágó haszontalan választ.

Igenis típus kérdése az,hogy nekem pl a csípőm széles,erős csontozatú.A háj vagy hurka ledolgozható ez már folyamatban van.

2019. szept. 19. 13:58
 3/37 anonim ***** válasza:
61%

Az alkatodon annyit dolgozz, hogy egészséges legyél, egészségesen nézz ki! Biztos lehetsz benne, hogy leszel, akinek tetszeni fogsz. Az első hozzászólóval nem kell foglalkozni, ahogy a válasza értékeléséből is láthatod, hülyeségeket beszél.

Ismerkedni pedig számtalan helyen lehet, ahol az élet úgy hozza, de ha beregisztrálsz egy társkereső oldalra, abból baj nem lehet.

2019. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Mocskolódókra nem vagyok kíváncsi.

Persze mindenkinek egyforma...nevetséges.

Én nem tagadtam van rajtam felesleg,amin dolgozom,hogy változzon de van ami igenis adottság kérdése.

2019. szept. 19. 14:05
 5/37 A kérdező kommentje:
Társkeresőn fentvagyok 3 oldalon is,de vagy a gyerek vagy az alkatom miatt elküldenek,vagy ignorálnak.
2019. szept. 19. 14:09
 6/37 anonim ***** válasza:
26%
A neten a vékony nők dominálnak elsősorban! Sajnos rossz helyzetben vagy, mert a férfiak 99%-a lepattan ezekről, és jöhetnek nekik a testesebbek, persze leginkább csak szexre. Őszinte voltam.
2019. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Azért bőven látok Molett nőket is férfiakkal együtt ,utcán is vagy akár kapcsolatban együtt a 99% költői túlzás.

Privátban azért kaptam pozitív dolgokat is.

2019. szept. 19. 14:24
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Akkor akár itt is ismerkedhetsz, biztos lenne jelentkező. :)
2019. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ez így sajnos nehezebb, mert sokan a gyereket alapból kizárják... Az meg nem volna fair, ha nem tüntetnéd fel, joggal érezné magát becsapva az, aki elkezd veled ismerkedni. Ilyen szempontból hátrány, hogy a társkeresőn mindent fel "kell" tüntetned. Cseppet sem lehetetlen gyerek mellett új társat találni amúgy. Édeskevés, amit most írni tudok, de járj nyitott szemmel, legyen valami olyan napirended, ami lehetővé teszi, hogy ha valakinek megtetszel pl. egy bevásárlás alkalmával, annak legyen esélye újra megtalálni. Tényleg nehéz bármi okosat mondani.
2019. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
31%
Nem mindegy hogy hány éves vagy, milyen embereket keresel magad mellé. (Meg az sem hogy hány kiló vagy)
2019. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!