Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elvárni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elvárni, hogy egy 170 vagy annál alacsonyabb pasinak önbecsülése/önbizalma legyen, ha ilyen véleményekkel szembesül? (gyk kérdés)

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Nekem eddig itt és a való életben is azt tanácsolták, hogy keressek pici csajokat és akkor minden okés lesz, de érdemes elolvasni a 160 iksz-es lányok kommentjeit. Ha valakinek nem esik le, akkor idézhetek is. Amikor alacsony lányok is magas pasival jönnek össze és őket akarják, akkor én mégis mi a jó francért hitegessem magamat a társkeresésben. Olyan ez, mint az orosz LMBTQ mozgalom. Nyilvánvaló, hogy szeretnék magukat elfogadtatni, de ha beleőrülnek, akkor se fogja a társadalom tolerálni. Ilyen ez a csajoknál is: ha belepusztulok, akkor se fogom tudni átmosni az agyukat, hogy vonzódjanak hozzám. Ja és befolyásoló tényezők (pénz, egzisztencia stb.) nélkül, objektíven vizsgáljátok a kérdést.



2019. szept. 19. 16:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Lehet elnéztem és csak egy egzakt hozzászólás van, de az így is elég erősre sikeredett:


"Kb minden nőnek a magasabb srácok jönnek be.


Én 160cm vagyok és eddig komoly kapcsolatom 185-195cm magasság között volt. :)



Magasabb barátnőim is igyekeznek magasabb srácot választani maguk mellé, hogy fel tudjanak venni egy magassarkút, de nem mindig jön össze, mert nem ez a legfontosabb szempont.

"

2019. szept. 19. 16:51
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem lassan túl kellene lépni az alacsony-magas kérdéseken, mert már bazi unalmasak vagytok.
2019. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

A férjem és a gyönyörű lányunk apja, 170 cm és talpig férfi.

Bomlanak utána a nők.


Nem a méret, értsd bármilyen, farok, bicepsz, magasság határozza meg a férfit, hanem a tettei.


De, aki sikertelen, könnyebb ráfogni a méretre és sajnáltatnia magát, mint tenni valamit.

2019. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2: Szerintem még bőven van kraft ebben a témakörben, mert amikor kiderül, hogy egy alacsony pasinak normális barátnője/felesége van, akkor az is kiderül, hogy az illető vagy egy mérnök/cégvezető bőven átlag feletti fizuval vagy egyéb olyan tulajdonsága van (tehát muszáj volt a kompenzáció), ami ezzel együtt is csak olyan szinte volt elég, amiben már basic +180-as pasi alanyi jogon részesül. Márpedig nem lehet minden alacsony pasi milliomos Tom Cruise kaliber és nem normális, hogy egy barátnő miatt többet kell tepernie, mint egy átlag férfinek.
2019. szept. 19. 16:59
 5/18 A kérdező kommentje:
jav.: "amiben más basic +180-as pasi alanyi jogon részesül."
2019. szept. 19. 17:00
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Én 170cm vagyok, de nekem bejönnek a viszonylag alacsony pasik. Szerintem az nemigaz hogy magasabbat akarnak a nők, csak tőlük magasabbat. Lehet hogy többet kell "tepernie" egy alacsony pasinak hogy megszerettesse magát, de akkor az legalább eredményes tartalmas kapcsolatot hoz, mint az egyéjszakások.

Nem ettől függ a férfiasság, sok más tulajdonságtól is, csak aki alacsony és sikertelen, az ezt a kifogást találja magán.

2019. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt egy 170 alatti pasim. Én varrtam föl a nadrágjait. Nem, nem volt gazdag, sőt... és nem a magassága miatt lett vége. Elöttem is voltak csajai, és utánam is. Nem is egy extroveltált alkat. Na most akkor ezt hogy magyarázod meg?
2019. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
195 cm vagyok, és a nők terén semmi önbizalmam, nem a magasságon múlik 28 f
2019. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Rinya.
2019. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor keresgéljen az alacsonyabb lánykák között. Aki alacsony létére is direkt a magasakra megy, azzal ne foglalkozz, azzal semmi dolgod az életben , a sorsutadban
2019. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!