Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elvárni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elvárni, hogy egy 170 vagy annál alacsonyabb pasinak önbecsülése/önbizalma legyen, ha ilyen véleményekkel szembesül? (gyk kérdés)

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Nekem eddig itt és a való életben is azt tanácsolták, hogy keressek pici csajokat és akkor minden okés lesz, de érdemes elolvasni a 160 iksz-es lányok kommentjeit. Ha valakinek nem esik le, akkor idézhetek is. Amikor alacsony lányok is magas pasival jönnek össze és őket akarják, akkor én mégis mi a jó francért hitegessem magamat a társkeresésben. Olyan ez, mint az orosz LMBTQ mozgalom. Nyilvánvaló, hogy szeretnék magukat elfogadtatni, de ha beleőrülnek, akkor se fogja a társadalom tolerálni. Ilyen ez a csajoknál is: ha belepusztulok, akkor se fogom tudni átmosni az agyukat, hogy vonzódjanak hozzám. Ja és befolyásoló tényezők (pénz, egzisztencia stb.) nélkül, objektíven vizsgáljátok a kérdést.



2019. szept. 19. 16:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Azt is vedd figyelembe, hogy ide akárhány troll beírhatja, hogy ő 300 éves 150 centis lány, attól még csak troll marad. Ez az oldal nem a valóságot tükrözi.
2019. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnállak, valóban nagy hátrány , de csak egy tétel a millióból. Nem csak azon múlik


36/f szűz 182cm

2019. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem ezt a magasság mizériát. 168vagyok kb és nem zavar, ha a pasi is nagyjábol ilyen magad, plusz mínusz pár centi, csak törpe ne legyen, mert azért 150 körüli magasság már tényleg nem jön be. Nem túl magas pasik is lehetnek nagyon csinosak, vonzólk, jóképűek, szóval bőven van mivel kompenzálni a centiket. Voltam szerelmes már nálam alacsonyabb srácba, az osztály menője volt és a leghelyesebb, pedig leghátul állt a torna sorban ;)
2019. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem most egy olyan férfi jön be aki nálam nem sokkal magasabb (én 162-163 cm vagyok) ő olyan 170-175 között lehet. Odavagyok érte:)

És ezen nem "javítana" semmit ha 180pluszos lenne. Sőt..

Ő így van összerakva és így tökéletes.

Általában a normális nőknek ez nem annyira számít.

Sokan meg ezzel takaróznak.

2019. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
visszatért a vékonyfarkú, alacsony, lányos alkatú rém a gyakorira, pedig milyen sokszor törölve lett már, de szegénynek csak e körül forog az élete
2019. szept. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
???? A 170 nem is alacsony.
2019. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
188 vagyok,nő. A magasságom környékén lévő férfiak alacsony, törékeny nőket választanak. Magas nőknek ugyanolyan nehéz, vagy még nehezebb párt találni, mint az alacsony férfiaknak
2019. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%

"Én 160cm vagyok és eddig komoly kapcsolatom 185-195cm magasság között volt. :)"


Oké, ez az ő tapasztalata.

Én meg ismerek olyan párt, ahol a srác kb. 165-68 centi, a lány csak meg kb. 160. Mellesleg egy jóképű, tök értelmes és nagyon kellemes kisugárzású srác az illető. Szerintem több lány is összejött volna vele, ha nem lett volna évek óta barátnője.

2019. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!