Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogyan viselitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan viselitek ezt a rohadt férfitöbbletet és az ezzel járó versengést a nőkért?

Figyelt kérdés

A társkeresésben és a mindennapi életben egyaránt szól a kérdés. Tehát amikor elmentek egy buliba, és van egy szabad nő és egyből körbeállja 4-5 pasi és egymással párhuzamosan küzdenek a kegyeiért? Vagy amikor mindenhol csak zömmel férfiakat láttok, és a nők ritkaságszámban vannak? Vagy amikor a netes társkeresőn 10-szer annyi a férfi, és egy csúnya nőnek is több százan írnak? Vagy amikor egy nőnek ki van nyalva a feneke a munkahelyén, csak azért mert nő és mert fiatal, de a férfira vannak hárítva mindig a nehéz és kihívást jelentő feladatok, de a fizetést azt a nő is ugyanúgy kapja?

És stb. stb., ezeket a mindennapi és társkeresési szituációkat ami a Magyarországon súlyosnak számító férfitöbbletből fakadnak, ezt hogy tudjátok elviselni? Nem érzitek néha frusztráltnak, ingerültnek magatokat és ilyen "a rohadt életbe már" értést legbelül?


2019. szept. 21. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%

Hol van az ferfitobblet h valogassak vegre ??? Mert h normalis egyedulallo pasibol alig akad...


A szorakozo helyek unalmasak ha lemegyek a baratnoimmel tancolni a felreszeg bunki kisfiuk nyomulnak. Ezek nem ferfiak hanem

2019. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

"Nem látok férfi többletet. Túl nagy konkurenciát sem. Inkább az van, hogy nehéz olyan társat találni, akinél a kölcsönös szimpátia megvan. Gondolom ez a nőknek ugyan olyan nehéz. F31"


Pontosan így van, ment a zöld pacsi.


Elég sok barátom és barátnőm van, és egyiküknek se volt kettőnél több udvarlója, milyen 4-5 pasiról beszélsz?


A te bajod kérdező, hogy görcsölsz. Hogy mindent azért csinálsz, mindenhova azért mész, hogy találj el lányt, és ez látszik rajtad. Nem azért mész bulizni, mert jó a szórakozóhely, hanem, hogy hátha találsz egy "szabad nőt". Ez a mentalitás rád van írva, és az ilyenek elől menekülnek.


Lehet, több a férfi (nem tudom, nem számolom), de 2-ből 15-ből és 215-ból is ugyanazt a férfit fogom választani, akibe beleszerettem.


L

2019. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Valóban többlet van lepukkant pasasokból. Férfiakból kevesebb van.
2019. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném, hogy férfitöbblet lenne. Egyszerűen csak olyan helyeken jársz, ahol több a férfi. A nők többsége a háta közepére sem kívánja, hogy 4-5 részeg, kanos pasi teperjen érte egy szórakozóhelyen (aki pedig kifejezetten ezt élvezi, azt én személy szerint nem ajánlanám párkapcsolatra, de ti tudjátok), miközben te a másik 4 pasin próbálsz áttaposni a nőért ész nélkül, addig más nők 5 barátnőjükkel borozgatnak valamelyikük lakásán, szóval ők is léteznek. A társkeresőzést is kb minden normális nő megunja rövid időn belül, mert senki nem kíváncsi idegen pasik phaszverős fotóira vagy szexuális tartalmú üzeneteire (tudom, hogy nem mindenki ilyet küld/ír, de egy-két ilyenről az életkedve is elmegy az embernek).

Egyébként én pl orvostanhallgató vagyok, a szakunkon kb 2/3 arányban nők tanulnak. Gondolom hasonló, esetleg még nagyobb is az arány ápoló, egyéb egészségügyi, vagy ahogy az egyik válaszoló is írta, tanító, tanár, óvónő szakokon, de még bölcsész szakokon is.

2019. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen férfi többlet nincs.
2019. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Na,azert ne szoljuk mar azt le ha kondiba jar! Jo a sport! Elpuhult pasi miert jobb? Azok meg feszt videojatwkoznak mint a dedosok.
2019. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol van férfitöbblet? Bármerre járok, többnyire nőket látok dolgozni: bolt, posta, bank, bármelyik hivatal, bölcsőde, óvóda, iskola, kórház, orvosi rendelő, stb. Egy átlagos napomon alig találkozok férfiakkal. Szórakozóhelyen sosem ismerkedtem, kinek hiányzik, hogy 20 részeg .asz nyomuljon szex reményében. A társkereső ugyanez. 20 évesen is rohadt nehéz volt TÁRSAT találni, hiába akart 165 pasi dugni velem. És nem, nem egónövelő ez, hanem illúzióromboló. Mikor az ember a 30. s..fej után már szinte feladja a reményt. De azért szerencsére mindig sikerült normális párt találni, akiket aztán meg is becsültem, mert nem akartam visszakerülni abba a világba.
2019. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

" És nem, nem egónövelő ez,"


Ezt én sem értem, hogy miért mondják. Semmi egónövelő nincs abban, hogy a keresett pártól fényévekre lévő kanos fiúk vagy öregemberek dugni akarnak. Ez valóban inkább lelombozó.

2019. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"és van egy szabad nő és egyből körbeállja 4-5 pasi és egymással párhuzamosan küzdenek a kegyeiért?"

Nem swingerklubba kéne járnod, akkor nem látnál ilyet.

2019. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19


Szakadok. :D

2019. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!