Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kéne ezt az egész párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne ezt az egész párkeresési versengést nem túl komolyan venni?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy akik mondjuk tapasztalatlanok, nem találtak még maguknak senkit, azok lealacsonyítják magukat, pedig ezzel csak maguk alatt vágják fát és idő elteltével még szorongóbbak lesznek, pedig a tapasztalatlanság csak egy állapot nem jelent semmit nem lesz tőle jobb vagy bénább valaki.

Most azért, mert valakinek x éves korában nem volt kapcsolata még lehet értékes, ha úgy alakítja az életét és nem beszéli be magának, hogy mekkora egy lúzer hanem tiszta lappal indít, mert ha bebeszéli magának akkor tényleg negatív benyomást fog sugározni. Szerintem nem az a megoldás ilyenkor, hogy most azonnal ismerkedj, én is beleestem ebbe a hibába és csak magamnak csináltam a feszültséget és járt az agyam azon, hogy úristen mi lesz, mi lesz ha megtudja mennyire monoton az életem, és nem volt kapcsolatom. Higgadtan nyugodtan és természetesen kell kezelni ezt az egészet, mert ez nem lóverseny.

Látom, hogy rengeteg fiatal van ebben a problémában és csak segítő szándékkal szerettem volna a gondolataimat leírni.


2015. jún. 3. 20:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
A segítő szándék nem segít azokon, akik nem akarják elhinni, hogy a gondolkodásukban van a hiba. Tényleg jó, hogy te felébredtél, de a többség sosem fog szabadulni az önsajnálatból és utálkozásból. Ha valaki önszántából a gyógyulás útjára lép, csak akkor lehet támogatni, egyébként nem fogod meggyőzni róla, hogy valami "betegsége" van.
2015. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom ezeket, de azért sokan nem ezen a véleményen vannak.

Sokan hamar, gyorsan akarnak mindent.

Érdekes és mindig változó élmények, gyorsan eljutni a szexig, mindenben tapasztalt legyen a másik és még sorolhatnám.

Jómagam annak a híve vagyok, hogy minél több személyes találkozó és tényleg egy nyugodt tempóban haladjon az ismerkedés.

2015. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem lóverseny, de x idős kora után már (főleg a rokonság) nem nagyon szállnak le az emberről, hogy "na, van már valakid?", közben fogynak a lehetőségek is, és az sem valami kellemes érzés, mikor a hasonló korú ismerősöknél csakúgy potyognak az esküvői csokrok meg a gyerekek, te meg még mindig nullán vagy...
2015. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem másokkal kell foglalkozni és nem a magán életükkel ilyen egyszerű, hanem a sajátoddal.
2015. jún. 3. 21:07
 5/27 anonim ***** válasza:
Tetszik ez az attitűd.
2015. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

De így KÉNE tenni,ahogyan írtad.Csak ahhoz sok minden másnak is kéne változnia hozzá,amik soha nem fognak létrejönni sajnos.

Higgadtan és nyugodtan kezelni azt,hogy szétvetnek a hormonok,vonzódsz a legtöbb ellenkező neműhöz,de még csak a közelébe sem tudsz kerülni,még csak egy puszit vagy egy kézfogást nem kaptál tőlük soha... Igen,ezt egy ideig lehet tűrni és kezelni,de egy idő után nem,ez tapasztalat.

Már sokszor írtam,nekem nem lenne az egésszel semmi gondom,nem is törődnék már a nőkkel,ha nem lenne ez a hormonok és vonzódás dolog bennem.Ha valahogy ki tudnám iktatni,onnantól megszűnnének nálam a nők.Bár így is már ott tartok tulajdonképpen,hiszen megpróbálok már rájuk sem nézni,nem érdekelnek mert csak megalázni,kinevetni tudnak.És ezt kaptam csak az összestől egész életemben.

Ilyenkor a melegbe meg aztán még frusztrálóbb a helyzet,a legtöbb nő nincs tekintettel senkire és semmire.Kint van az egész seggük igazából meg mellük a ruhából,de akkor minek vesznek fel egyáltalán ruhát,ha úgyis látni mindent?

Gusztustalan egy világ ez...

24/F

2015. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavarna, hogy nem volt barátnője, inkább lennék első, mint tizenötödik, de mint a legtöbb normális nő, foglalt vagyok. Úgyhogy csak bölcsességeket osztogathatok.. Nagyon szimpatikus a kérdező gondolkodása, csakis ilyen mentalitással lehet valamire jutni az életben/szerelemben. Örülök, hogy vannak még normális, ép lelkű férfiak. Remélem hamarosan megtalálja azt, akit keres.
2015. jún. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"mint a legtöbb normális nő, foglalt vagyok"


23 év alatt összesen 1 hónapig voltam "foglalt". Akkor ezek szerint nem vagyok normális nő. Jó tudni...

2015. jún. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%

hat igen, akkor nyugodtan fogadd meg az éplelkú férfi tanácsát, és ne más életével foglalkozz a gyakorikérdéseken, hanem a párodéval, meg a sajátoddal.

nagyon megbölcsülhettél egyébként mert éppen a szrelem az, ahol pont nem számít, ki milyen gyorsan ismerkedik, ugyanis ha kétoldalu a dolog, akkor semmit nem kell tenni

Azt meg, hogy te szerelmes vagy, elhiszem, a párod meg mondhat bármit, csak ő tudja az igazat :)

(ezért van az, hogy a nem nyugdíjas világban kapcsolatokról beszélnek, nem szereemről, mert millióból egy a teljesen egyenlő és szimetrikus érzelem

bár tudom, hogy emiatt megint főgci leszek, de erről még szociálpszichologiai kutatás is van. de nyomjad nyugodtan a 24 éves fiatalnak ezt a szerelem igy meg ugy dolgot, amikor addig sem jutott még el, hogy 5 mondat erejéig szoba áljon vele egy nő.

2015. jún. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%

"23 év alatt összesen 1 hónapig voltam "foglalt". Akkor ezek szerint nem vagyok normális nő. Jó tudni.."


ő nem normális nő, hanem szerelmes, akinek annyira kiegyensulyozott a kapcsolata, hogy nem a párjával van elfoglalva, hanem kölyköknek osztogaz szerelmi tanácsokat.

2015. jún. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!