Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mit mondjak, ha leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit mondjak, ha leszólítanak és van barátom?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy hol vannak a normális srácok? Friendzone-ban. Magam is egy normális gondolkodású ember vagyok, aki átélt egy-két dolgot, ami a mai napig hatással van az életére és a személyiségére, és őszinte leszek, az elmúlt nyolc évben annyi közöm volt a nőkhöz, hogy látom őket. Hogy miért? Mert akárhányszor lenne egy személy, aki felkelti az érdeklődésem, esélyt sem ad, hogy bizonyítsam, hogy méltó vagyok arra, hogy velem legyen. Vagy a fejükben levő álomképnek nem felelek meg, vagy anyagilag nem állok úgy, hogy érdekeljem őket.



És igen, nem megyünk oda senkihez, mert két dogot kaphatunk: vagy egy fantasztikus mondatot, amit minden férfi szeret hallani: Bocs van barátom vagy a másik a: Ne haragudj, de nem vagy az esetem (legyen külső miatt, legyen anyagi okok miatt). Szóval iksz mennyiségű hasonszőrű megjegyzés és visszautasítás után a férfinak elmegy a kedve attól is, hogy létezzen. Legalábbis velem ez történt.”


2019. szept. 21. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt az elejéről az idézőjel.
2019. szept. 21. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

A fröcsögő úriemberrel sem tudom teljesen azonosulni. Engem pl. a legkevésbé sem zavar, ha nem jövök be valakinek. Miért lenne kötelező bárkinek bejönnöm, azért mert vettem a fáradtságot megszólítani? Ez nem így megy.

Valószínűleg a kifakadó emberünk sem jönne össze akármelyik nővel pusztán azért, mert az utcán megszólította az illető, sőt ha semmiféle vonzalmat nem érez valaki, abszolút nulla, akkor nem értem miért kéne húzni a mézes madzagot.. kinek jó az?


Kérdező, téged pedig azért nem értelek, mert minek veszel magadra valamit, ami egyértelműen nem rólad szól?

Nyílván ha barátod van, azt mondod, hogy barátod van. Ha nem képes valaki ezt felfogni, az az ő szegénységi bizonyítványa. Le kell xarni..

2019. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igazad van.

Annyi, hogy már élőben is volt erre példa, hogy én voltam a szar szemét, mert barátom van.


Mondjuk azt meg nem tudom minek olvasok ilyen marha cikkeket.

2019. szept. 21. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

"Annyi, hogy már élőben is volt erre példa, hogy én voltam a szar szemét, mert barátom van."


Nem vagy köteles megindokolni, hogy miért nem akarsz ismerkedni. Nem vagy köteles vadidegen emberrel közölni a párkapcsolati státuszod. Nem is értem, miért merül fel valakiben, hogy indokolni kell azt, hogy ha egy idegen leszólítja, miért mond nemet.


Semmi indok nem kell, sem barát, sem kinek mi az esete, egészen egyszerűen közlöd, hogy nem akarsz ismerkedni. Pont!

2019. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!