Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban minden normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban minden normális, szimpatikus nő foglalt vagy csak egy kifogás az elutasításra az hogy bocsi de van barátom?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 11:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
van hogy igaz, van hogy nem. de ez a legegyszerubb lerazos szoveg.
2019. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg szingli vagyok, és gyakran használom ezt kifogásnak, mert sajnos sokan csak ezt értik meg.
2019. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
17%

Én már nem veszem be ezt a van barátom elutasító szöveget.


Utána mindig egyből megkérdezem kedvesen, hogy mióta vagytok együtt, jó e a kapcsolat. Megkérem, hogy mutasson róla képet. Mindezt kedvesen nyugodtan és érdeklődve.


A nők sokszor köpni nyelni nem tudnak, annyira meglepődnek hogy nem rohantam el a fejemet lehajtva. Mivel ismerem a testbeszédet elég jól, látom, hogy hazudnak e.Nagyon sokszor kértek tőlem elnézést, mert lelepleztem őket. Sőt ezután még randiztam is valamelyikkel.



Mit mond a nő? Mivel nekem így egyszerűbb ezért nyugodtan hazudhatok.



Akkor férfiként én is hazudhatok a nőknek mondjuk azzal az indokkal, hogy így könnyebb őket felszedni?????

2019. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Hát mikor jöttek hozzám ismerkedni én is azt mondtam, hogy van barátom, de nekem ténylegesen is van.


#3 Bár nekem eléggé fura lenne, ha egy idegen azt kérné, hogy mutogassak képet magamról és a barátomról. Már miért tenném meg? És mi a garancia, ha előveszem a telefonom nem kapja ki a kezemből? Nem tartozom egy ismeretlennek semmiféle magyarázattal.

2019. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Ma sokmindenki szeret ezzel a mingli kapcsolatban benne lenni, azaz van is valakim, meg nincs is. És ez gáz, mert így valóban tudnak ezzel sakkozni.
2019. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként pedig még egy dolog. Nálam már csak azért sem működik ez a van barátom kifogás, mert rengeteg nő, akinek tényleg van, ha talál jobbat egyből otthagyja az eredetit. Vagy rossz kapcsolatban van és csak kényelmesebb neki akkor szakítani, ha már van valakije ( liánozás). Sőt még olyanra is volt példa, hogy valamelyik nőnk férje volt, és úgy vittem ágyba. Szóval a van barátom szöveg engem egyáltalán nem riaszt el.


3# Könnyebb kilopni a telefont a kezedből amikor nem számítasz rá és éppen bele vagy merülve a telefonozásba, vagy a farzsebedből is könnyebb, akár észrevétlenül is.

2019. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
*nőnek
2019. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Diazepam ***** válasza:
98%

"Utána mindig egyből megkérdezem kedvesen, hogy mióta vagytok együtt, jó e a kapcsolat. Megkérem, hogy mutasson róla képet. Mindezt kedvesen nyugodtan és érdeklődve."


Tipikus levakarhatatlan idióta lehetsz.

2019. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
4%

8#


Talán ha lenne a nőkben annyi gerinc, hogy ne hazudjanak. Így is a férfinak kell küzdenie a nőért. Még annyi nehézséget se vállalsz, hogy esetleg őszinte legyél?


Akkor hozzád csak a tökéletes pasik menjenek oda, akik közül nagy kegyesen válogatsz? Hú de királynőnek képzeled magad.

2019. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2%

8#


Még annyit ha talán őszintén megmondaná, hogy bocs de nem tetszel, nem vagy az esetem hazugság helyett, akkor nem is kezdené el az ember utálni a nőket.

2019. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!