Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szolid, csendes fiú hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szolid, csendes fiú hol tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán olyan lány akinek bejönnek az ilyen típusú fiúk?

Sokszor azt érzem hogy így nem is nagyon fogok tudni kapcsolatot kialakítani, mert én nem vagyok olyan közvetlen először senkivel, és sok lány nem hiszem hogy hetekig szenvedne velem mire valamennyire megnyílok.

Pedig biztos nagyon szertném a barátnőmet, ha lenne.


2019. szept. 22. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehol. Neten 10-szeres a férfitöbblet, szórakozóhelyeken "csak" 3-szoros. De egy "szolid, csendes" fiú gondolom oda nem jár. Máshol meg nem lehet ismerkedni, csak munkahelyen. De ha tipikusan férfi munkahelyed van, vagy a munkahelyeden is tesztoszteron többség van, akkor üdv a lúzerek klubjában.
2019. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, és ez érthető. Van különbség aközött, hogy tudod mikor kell megszólalni és nem akarsz belepofátlankodni más mondandójába és aközött, hogy hetekig szenvedni kell hogy megnyílj. Gyakorold a beszélgetéseket és javulsz majd.


Keress olyan közösségeket, ahol számodra tetsző tevékenységet csinálnak és azon van a fókusz. Közben tudsz ismerkedni és fejleszteni a kommunikációd, srácokkal és lányokkal is. Nem másnak kell lenni, nem kell megváltozni, de változtatni igen.

2019. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sehol kb.

Nekem is ez a problémám


22F

2019. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy normális elfogadható kinézet azért jól jönne ehhez.
2019. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kis jótanács. Ne fókuszálj most erre mert a végén megőrűlsz. Majd eljön a megfelelő pár idővel.
2019. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22 évesen nekem is ez a problémám. Még az a szerencsém, hogy nem vagyok bűnronda... Akkor tényleg nem lenne esélyem. Az lenne a célom, hogy hozzám hasonló introvertált lánnyal tudjak ismerkedni. Ha valaki tudja hol lehet őket megtalálni, akkor mondja el de gyorsan :D

Amúgy a megoldás az lenne, hogy bármennyire nem akarod, de muszáj közösségbe menni és ismerkedni. Gyakorlat teszi a mestert vagy mi..

2019. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!