Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki lány létére csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki lány létére csak szakiskolát végzett, de szívesen tartozkodik műveltebb ember közt és örül, hogy hall okos dolgokat, akkor mennyi esélye van összejönni műveltebbel?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy tudjak fejlődni ,több lenni,fontos ez. Én is ha tudok megyek színházba,akár más kultúrális programra is . Látom,akad szakadék éppen ezért vagyok kétsébe esve . Nem tudomindent,nem feltétlentudom ő szellemi igényét úgykielégíteni egyeseknél. Tudom,hogy hosszú távon más egyébb is jó ,ha megvan,de mégis..Azt is látom,egyszerb pasiezen el sem gondolkoznak feltétlen,hogy menyire lene jó szellemi társ egy nőnek,ha tőle tanultabb és még sértett is . De láttam olyan szakmunkás férfit,tanultabbb nővel,ahol mevolt akiegézítés,mert valahol nyitottvolt a férfi és megoldották . Ezt inkább férfi-nő kombóba látom .De,ha anő szakmunkás ,max hobbi szinten látott ezt-azt és néha olvasatott ?
2019. szept. 22. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt tobb kulonboz dolog is van, ami keveredik. Az intelligencia, a muveltseg meg az iskolazottsag ugya korrelaciot mutatnak egymassal, de megis tok kulonbozo dolgok. Engem nem zavarna, ha a lany kevesbe lenne iskolazott, de ha buta(ertsd nem intelligens), illetoleg nem tajekozodik/erdeklodik a vilag dolgai irant(szamomra ez a muveltseg, nem a szinhaz, meg Petofi) az igenis zavarna.
2019. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez dicséretes. Az viszont nem, hogy tragikus a helyesírásod. Én pont ilyen nővel ismerkedtem mostanság, tök aranyos, rendes, de a helyesírása nem a legjobb. Plusz ő korábban kalandozott pasasokkal. Nekem ez a két dolog elvette a kedvem tőle diplomás férfiként. Hiába aranyos, mondjuk töltött galamb is, meg állva a hónaljamig ér. Vonzalom gyilkos kombó ez mind nálam.

Az a baj, hiába van meg sok ilyen embernél a szándék a fejlődésre, tapasztalataim szerint nagy a szellemi szakadék, mert egy kevésbé olvasott, tanult ember nem látja a dolgokat olyan összefüggéseiben, mint egy művelt, tanult embertársa. 31F

2019. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező, nem volt célom megbántani téged a kommentemmel. De akkor sem értem a privát leveledet. #2
2019. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez akkor fog működni ha te szép, csinos lány vagy és bevállalsz egy csúnyább, de művelt pasast.
2019. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik, hanem azon, hogy milyen ember vagy valóságban. Soha nem néztem senkinek a végzettségét, ha valaki meg tudott mozgatni, csak azt hogy milyen ember valójában. Egy végzettség annyira elenyésző dolog, hiszen mindig van lehetőség, hogy képezd magad..


24/F

2019. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem az iskolai végzettség számít. Vannak ennél fontosabb értékek is, tanulni pedig bármikor lehet, neked pedig még ambícióid is vannak, ami mindenképp pozitívum.

Egy diplomás 31 éves férfi vagyok..

2019. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevés. Úgy gondolja, ez a műveltség. Ez nagyon primitív.
2019. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdetnek tedd le az érettségit. Utána akarj bárkin élősködni (szellemileg ezúttal).


Tudod, az ezzel a probléma, hogy ha te összejössz egy művelt pasival, és hallgatod az okosságait, meg amit gondol a világ dolgairól, a maximum, amit ki tudsz hozni magadból, hogy visszaböfögöd azt, amit a pasitól hallottál. Mármost az értelmiségi lét ennek homlokegyenest az ellentéte: az ember az egyetemen megtanul információkat gyűjteni, validálni, rendszerezni, új tudás megszerzése érdekében felhasználni, érvelni pro és kontra. Meg még ezer készség és képesség, amire csak az egyetem tanít meg (vagy az élet, de az tovább tart).


Mondok egy kézzel fogható példát. Bocs, hogy politikai, most épp ez jutott eszembe. De lehetne szó akár irodalomról vagy filmekről is.

A tanult/művelt pasid azt mondja egy kocsmai beszélgetés során, hogy a Lölő Orbán strómanja. Te hazamész, legjobb esetben kikeresed az idegen szavak szótárából a stróman szót, majd legközelebb már te hangoztatod ugyanezt. Aztán elmész és leszavazol a fityeszre, mert fogalmad sincs, hogy ez az egy félmondat azt jelenti, hogy kilopják a szemedet.

2019. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!