Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is szenvedés a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szenvedés a csajozás? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
nem kell a lányoknak mert introvertált vagyok és ez manapság már nem az hogy nem cool hanem vér ciki.

2019. júl. 22. 20:27
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
92%
nem foglalkozom velük... hát ha ilyen vagy akkor változz meg tudod kereslet kínálat
2019. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére nem kötelező csajozni.
2019. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen szenvedés volt, ma már inaktív vagyok, bár tervezem hogy majd kipróbálom a tindert kíváncsiságból... de nem tudok már senkit komolyan venni, és nem is tervezek túl nagy zsírt égetni ezen.
2019. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de én szeretnék csak pont ez a problémám hogy egy séta vagy ilyesmi helyett inkább bulizni mennek és ott ismerkednek, nekem meg egyrészt nincs erre pénzem sem másrészt nem is hívnak.
2019. júl. 22. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát első ránézésre engem kedvelnek a nők amíg meg nem szólalok, némán meg nehéz.
2019. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én csak azt látom hogy az ó/üresfejű tahók milyen népszerűek és menők az intelligensebbek meg egyedül vannak mindegy hogy otthon vagy a konditeremben.
2019. júl. 22. 20:34
 7/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
nyugi csak a helyes magas pasitól türik el a bunkóságot
2019. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz te olyan csajt aki menő manó paist akar...
2019. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Vastagon kulázok a nőkre. Hidd el, pedig volt már 3 barátnőm is.
2019. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
A kinézetre mennek. Mint mindenki. A külső az elsődleges. A belső értékeid csak ezután következnek. Egy introvertált szépfiút nyugi, nem utasítanának vissza. Nálunk is így van, mi is a nők szépségét nézzük első körben. Ilyen az élet.
2019. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!