Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más se tudja elviselni a világot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más se tudja elviselni a világot?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon sok problémám van ezzel az egész élettel, de főleg a társ útkereséssel. Ha már van egy apró hibád ki vagy szelektálva. A szépek kezdenek külön kasztot alkotni a csúnyábbak felett. Milyen élet az ilyen.

2019. júl. 12. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, az élet igazságtalan. :/
2019. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A személyiség is számít. Ismerek olyan lányt, aki nagyon nagyon szép. Mégis szegény sok ésszel nem lett megáldva. Hallottam már, ahogy mások is mondták róla, hogy szép szép, de sajnos kicsit butácska. Ha nem vagy egy tipikus szépsèg (akár nő, akàr férfi létedre) akkor sincs minden veszve. Sokat tud dobni a kisugárzásodon a személyiséged, amit kifelé mutatsz. Vannak nagyon jóképű pasik, de ha egymás mellé állítanak egy modell kinézetűt meg egy átlagos, nem annyira helyes srácot, aki viszont mosolyog és jó kisugárzása van akkor egyértelmű, hogy őt választom. A kirakat bábú meg maradjon meg másnak. Azt is észrevettem, hogy pl. a nagyobb darab lányoknak olyan szövege van, hogy besírsz. Viccesek és humorosak. Lehet nem egy palvin barbi, de legalább egy egyéniség és megfogja az ember, kedvelik mert vicces és jófej. Olyan ember, akinek a társaságában jó érzés lenni. Igazságtalan az élet sokszor így van, de megkell találni benne a helyedet és kibékülni önmagaddal, aztán könnyebb lesz minden.
2019. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Ne add fel attól független! Nem szabad így hozzá állni! Tudom nem könnyű az élet, mert engem is sok megpróbáltatáson vezetett át! Viszont megtanultam levonni a következtetéseket és rá jöttem arra, hogy sokszor nem feltétlen biztos, hogy azon múlik ki milyen alkat! Lehet furán hangzik és most sokan nem fognak egyetérteni velem, de nagyon sok múlik azon, hogy fejben ki mennyire szedi össze magát és mennyire akar változtatni bizonyos dolgokon! Minél görcsösebben akar valaki valamit, annál rosszabb lesz a végeredmény.. Ezt sajnos tapasztalatból mondom! Vagyis nem működik az A terv? Akkor jöjjön a B! Mindig kell, hogy legyen valami működő képes opció, kis kapu, amiben lehet kapaszkodni és végszükséglet esetén tud funkcionálni! Az ember nem egy napra való és attól független, hogy most, csak úgy hiszed ezek elcsépelt közhelyek és üres járatok az, még nem biztos, hogy úgy van és, hogy egész életedet ez jellemezné, amiben perpillanat vagy!

Egy a lényeg, hogy küzdj és megtudod mutatni, hogy téged nem olyan fából faragtak, hogy fel add és veszíts! Mutasd meg, hogy győztes vagy és feltudsz tápászkodni a szakadék széléről is! Ne add fel és harcolj Bajnok!

2019. júl. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hány éves vagy. Én is gondoltam ilyesmit 22 körül, de idővel "kinövi" az ember. 32 évesen már nem érdekes, nem pörgök ilyeneken.
2019. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

“ha van egy apró hibád..,”


Konkrétan milyen hibára gondolsz? Mi ez az apró hiba?


“a szépek kezdenek külön kasztot alkotni..”


Ez mindkét nemre érvényes lehet. Ilyenkor azt szokták mondani, hogy ne a világot kritizáld, hanem magadba is nézz. Mintha te tökéletes lennél?-,- Vagy ki vagy te, hogy leírd az egész világot magad körül? Ez általában önkritika hiányára utal. Nem tökéletes a világ, de szerintem tuti, hogy te sem vagy az. Persze ha neked nyafogna valaki, hogy nem tud elviselni, akkor te is lesz*rnád. De azt elvárod, hogy az egész világot érdekelje a te problémád, hát ez mennyire nevetséges.

2019. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ahogyan elvárom, hogy engem is elviseljenek, elnézōek legyenek az én hibáimmal is szemben, úgy én is tolerálok és megértō vagyok elég sok emberrel. De végülis nem csinálok úgy, mintha körülöttem forogna a világ.


Amúgy a leírásodból máris kivehetō egy kis ellentmondásosság: “nagyon sok problémád van”, de hisztizel, hogy kivagy szelektálva egy “apró hiba” miatt. Nem lehet, hogy a nagy problémáid miatt vagy inkább kiszelektálva, hmm?? És talán ezek megoldásán kéne törekedni, nem az apróságokon fennakadni.

2019. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!