Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év fölötti lányok vágytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év fölötti lányok vágytok még ilyen férfira? 25F

Figyelt kérdés
Ako olyan hogy kinyitja az ajtót nektek,elvisz vacsorázni,kedves megértő és ha romantikázni szeretnétek arra is vevő!
2019. szept. 23. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, ha mellette jól is néz ki ;)

53N

2019. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értékelném az biztos, eddigi pasijaim mindig magukat engedték előre tiszta gázul éreztem magam.
2019. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én valóban kedves vagyok nem csak írom! De mégsem találok magam mellé olyan lányt pedig nem is nézek ki rosszul az ismeröseim szerint! Lehet rossz helyen kerestem eddig!
2019. szept. 23. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves és megértő, persze. Mondjuk én nem vagyok romantikus alkat, és az azt is jelenti, hogy nekem a sallangos romantikus gesztusok inkább kizökkentőek. Ha elém rohan 5 métert, csak hogy ő nyithasson ajtót, és nagy hűhót hajt ekörül, az nekem inkább arról szól, hogy ő akarja nagyon előadni a hősszerelmest a maga kedvéért, nem pedig valódi igényekre válaszol.
2019. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, már egyre kevésbé. A közös érdeklődés meg célok fontosabbak a bájolgástól.
2019. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindennek van egeszséges határa, helye és ideje.

Ráadásul vannak emberek akik nem hitelesek egy felvett úriember szerepben. És vannak hölgyek, akiknek az ideális közös program nem egy puccos éttermi vacsorát jelent, hanem mondjuk közös otthon főzést, pikniket, esti sétát stb. Sőt, sokan, köztük én is, kifejezetten feszélyezve érzik magukat a flancos helyeken...

Ráadásul az is elgondolkodtató, hogy a szeretet kifejezése kinek mi. Nekem nem baj, ha nem nyitja ki az ajtót, nem bókol napi 100x, hanem sokkal fomtosabb hogy például támogasson a célom elérésében, és minden apró sikeremnek együtt örüljünk. De ez én vagyok...

És a romantika is szubjektív fogalom. Ha néha kapok egy szál virágot/ apró valamit/ "jó reggelt❤" üzenetet, az belefér. De a fullandjunk egymás nyálába mozgalom, hogy minden második szavunk a szeretlek vagy a szerelmem, vagy hogy icipicibucinyuszikám meg hasonló idióta beceneveket ad, na az a romantika már sok lenne.

Az ilyen dolgok helyett sokkal jobban hiszek a megfoghatóbb, valóban értékes megnyilvánulásokban, nem kell hogy a sggemet is kinyalja, nem kell hogy állandóan nyálfürdőben ússzunk, én nem így képzelek el egy kapcsolatot. De mégegyszer mondom, ez csak én vagyok.

2019. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze🙂
2019. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!