Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki elkezd szimpatikus lenni, kiderül róla később, hogy van barátnője?

Figyelt kérdés
Szinte mindig ezt tapasztalom. Főleg iskolában, munkahelyen vagy ismerősi körben szokott ez lenni, mikor új emberekkel találkozok.
2019. szept. 23. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Kinga, te vagy az? Csak nem foglalt a Bandi is? :(
2019. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nála ez ugyanígy csak házasok ...

31N


Tudom nem vigasztal ,sorstárs

2019. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Kinga, az én farkamat nem markolja mostanság senki. Szeretnéd?
2019. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a pasi aki egy nőnek sem kellett valószínűleg neked sem fog kelleni, és ez vica-versa így működik.
2019. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az a Kinga. :)
2019. szept. 23. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a női ízlés eléggé megegyező így ugyanaz a két-három fazon az ideál, a többieknek meg takarodó van. Persze ez nem baj, csak ez a vége. De ismertem olyan csajokat középsuliban akik lazán soraálltak Mr.Ultimate-menő-gyereknél vagy elosztották napi szinten.



Szép ez a világ, igaz?

2019. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert minden nő kb ugyanazokhoz a férfiakhoz vonzódik és mindig lesz aki megelőz téged.
2019. szept. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom.Már azt hittem, nincs is olyan pasi, akit vonzónak találhatok külsőre, és még beszélgetni is tudok vele úgy, hogy élvezhető.

De van....házas.🤦🏻‍♀️😫

2019. szept. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat már Enis k arra várok :) ugyis elválnak ők is mint mások 😀
2019. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!