Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi barátnője?

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 3. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Szóval ez a marketingese is a Tibi gyereknek....

Nekem az egész Kasza jelenség és minden ami ehhez tartozik nem szimpatikus.

2016. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha teljesen objektíven kell válaszolni, igen szimpatikus. Mivel a személyiségét nem ismerem csak abból tudok ítélni amit most látok a linked alapján. Helyes, csinos fiatal lány, aki színes vidám életet él, vagy legalábbis ezt a feelinget közvetíti. Ezzel nincs is gond. :)
2016. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hallgasd meg a Központi hatalomtól Kasza Tibi című dalt.
2016. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Korban inkább hozzám illik, de amúgy igen szimpatikus. Kaszát is bírom, szoktam őket látni facebookon liveolni.
2016. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép nő, de nem szimpatikus annyira, Kaszát se nagyon bírom.
2016. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld nektek!
2016. nov. 3. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Tucatcsaj a tucathülyeségekkel egy tucat Instagramon. Uncsi.
2016. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves lánynak tűnik, de arca gnóm.
2016. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, mostanában változott meg az én véleményem is Andiról teljesen, ki is követtem a napokban. Már jó ideje követtem, szerettem az oldalában azt, hogy nagyon természetes maradt szemben sok más influenszerrel, olyan viszonylag hétköznapi tartalmakat is hozott, közvetlenül és őszintének is tűnt.


Aztán már egy ideje, talán én is sokat instázom, és emiatt túl sok lett belőle vagy nem tudom. De egyszer csak rájöttem, hogy már nem a régi szimpátiát váltja ki belőlem. Arrogánsnak érzem a stílusát, nagyon küzd a sok szponzorációval meg a receptekkel most, hogy ugye itt a karantén, elég erőltetett.

2020. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljesen egyetértek veled! Nekem már a terhessége óta nem szimpatikus, tudálékos nő lett, akinek tanácsokat nem lehet adni, de ő előszeretettel osztogatja azokat. A férjével együtt kicsit elszaladt velük a ló, azt hiszik, az ő lányuk csodababa, aki mindent szeret, folyton mosolyog, sosem sír... Ja, és nem is lehet becézni a lányt (mondjuk nem is akarnám), ő nekünk csak Lora. :D Tibi mondta is már nem egyszer, hogy Andi gyerek-irigy.
2020. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!