Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék rendkívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék rendkívül alacsony elvárásokkal rendelkező nőt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Keresgélj az igénytelen, ronda, tanulatlan nők között.
2019. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Savlekotő ***** válasza:
56%
Attól is függ milyen elvárásoknak nem akarsz tudsz megfelelni. Valamelyik aluljáróban vagy elvált nők face csoportjában, ha ápolatlan piás nő verő vagy,egy normális nő sem fog ápolatlan piással agresszívval leállni kivéve az aluljárós hajléktalan,meg a 40 50 es váló félben lévő azok beérik a selejttel is sajnos.
2019. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
elvettétek a kedvem az egésztől
2019. szept. 24. 00:28
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de én elvált nő voltam, mégsem értem be a selejttel. Hozzám hasonló, szintén elvált, diplomás, normális, jó kiállású, értelmes párom lett, akivel már 9 éve együtt vagyunk.
2019. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan miben legyen alacsony az elvárása?

Amúgy örök törvény a randizásban és a társkeresésben: csak annyit várj el amennyit te is meg tudsz adni. Vagyis ha alacsony elvárásokkal rendelkező hölgyet akarsz, akkor neked is alacsonyan kell hogy legyen a léc.

2019. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Savlekotő ***** válasza:
50%
Lehet te nem adtad le a mércét kedves elvált hölgy,okkal írok hölgyet,de minden második kérdés arról szol itt hogy gyerek kínlódik mert Anyu válása után egy alkesszel kúratja magát és szarik a saját vérére..
2019. szept. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Az összes 40-50 éves válófélben lévő vagy elvált nőismerősömnek igencsak vannak elvárásai, mert úgy van vele, hogy ő mégegyszer nem pazarolja a drága idejét egy baromra. Nem kell kompromisszumot kötnie, abban a korban van, hogy már leszarja mások véleményét is stb. így aztán a világon semmi sem gátolja meg abban, hogy olyat válasszon magának, amilyet csak akar. Ha meg senkit, úgy legyen, lehet évtizedekig volt neki valaki, akitől épp szabadul, legalább kiélvezi, hogy szabad.


Ugyanolyan tévedés, hogy el vannak keseredve és bárki jó, mint az egyedülálló anyák. Azoknak a gyerek miatt még jobban meg kell nézni kivel állnak össze, mintha nem lenne gyerek.


Nyilván van elkeseredett is, de az nem a korukból, helyzetükből jön, hanem amúgy is olyanok voltak régen is, szóval arra ne számítson senki, hogy kap egy színvonalas nőt, aki kicsit igaz öregecske, de legalább mindegy neki, mert olyan nem létezik. Ha színvonalas, akkor 80 évesen se lesz neki mindegy.

2019. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
6# vannak itt érdekes kérdések, a "teenage angst" ellen meg nem lehet mit tenni, ha a bill gates kurná anyut, az is baj lenne. Mert minek csinál még olyat, vagy ha már muszáj neki, miért nem volt jó neki apu.
2019. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Savlekotő ***** válasza:
38%
Szerintem az a nő akinél egy kocsmás erőszakos állat kormolása fontosabb a kiskorú gyerekinél egy förtelmes moslék,sajnálom,ha én kimondom amit más nem mer mert báli fűzős gyomra nem veszi be, és védi de a piás farokért lefekszik kutyába típusú moslék nőket,persze ezek elválnak a tisztességes férjüktől mert sokan a valagukat a földhöz verhetnék jó dolgukban nincs bántalmazva feneke kivan nyalva,el van tartva stb de semmi se jó, meg csak ráunt a normálisra aztán az alkeszt ő eltarthatja veretheti magát,megutáltathatja magát a gyerekeivel,a napi izgis vad kormolás pipáért.
2019. szept. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sertés ***** válasza:
62%
Szegény kérdezőnek bezzeg senki sem válaszolt... Na majd én: szerintem a környéketek kátrányos helyzetű településrészein, vagy a 4-es út melletti büféknél. Az utóbbiaknál ajánlott, hogy mielőtt "randiztok", nyomasd ki vele a benne lévő román kamionos DNS-t... :-D (Tudod: "jobb az orál, ha nincs ott oláh...")
2019. szept. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!