Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a krónikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a krónikus barátnőhiány nemhogy önfejlesztése és küzdésre sarkallna, de inkább mentálisan tönkrevág és igénytelenebbé tesz?

Figyelt kérdés
Bőven a húszas éveim közepén járok, még csak soha nem is csókolóztam egy lánnyal se és azt tapasztaltam, hogy jóval gátlástalanabb vagyok magammal szemben mint régen. Korábban paráztam, hogy áll a hajam, hogy mosolygok, próbáltam jó benyomást tenni olyan csajok környezetében is akiket soha nem ismertem - hátha becsúszik egy laza flört/szemezés - és minden téren próbáltam fejlődni. Manapság viszont mentálisa, erkölcsileg és külsőleg se foglalkozom már magammal annyira. Nem érdekel, hogy a ruhám ki van-e vasalva, a tanulmányaim sem érdekelnek már, mert tudom, hogy diplomával is rohadtul semmi előnyöm nem származik a társkeresésben (amúgy gyűlölöm a szakot és inkább otthagynám csak amiatt mentem egyetemre, mert a csajok 98%-a megköveteli a diplomás pasit). Depressziós is lettem, bár ennek nemcsak a szüzesség az oka önmagában. Szóval már baromira nincs erőm fejlődni és küzdeni, hanem egyre jobban nem érdekel, hogy lesz-e valakim valaha. A libidóm már úgyis szinte 0-án van.

2019. szept. 24. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert gyenge vagy.
2019. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Illetve nincs önbecsülésed.
2019. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A legnagyobb baj szerintem, hogy mások miatt csinálsz mindent. Hidd el, bármibe fogsz az csak akkor fog sikerülni és működni, ha te is akarod! Tudom szar szöveg, meg teljesen közhely. De így van! Engem éveken át nyagatott a család, hogy le kéne fogynom. Próbáltam is, de 2-3 hét után feladatam. Aztán 2 hónapja valami él mozdult az agyamban és én magam is beláttam, hogy ez így nem jó. És belekezdtem. Nem másért, magamért. Igaz, hogy még nagyon az elején járok és az a pár kiló ami elment kb. meg se látszik. De életében először nem adtam fel két hét után. És tudom h most sikerülni fog. Kívánom, hogy te is el tudd ezt érni! Mert hidd el ha ez sikerül a depressziónak is búcsút inthetsz. Ne egy lány miatt akarj diplomát! Ez hülyeseg. Keresd meg azt ami tényleg érdekel!
2019. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból depresszív alkat lehetsz, nem feltétlenül a nőhiány az oka, az már csak egy utolsó csepp a pohárban.
2019. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesókám veled vagyok:(
2019. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretnél bárkivel beszélgetni, írj nyugodtan. Szívesen segítek ha lányokkal kapcsolatban, vagy tarskereséssel kapcsolatban van kérdésed. 32/Nő
2019. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Életképtelen egyed vagy! De ahogy fentebb írták: semmit ne másokért csinálj, hanem saját magadért! Egy 45 éves , duci, 3 gyermekes anyának még szóba jöhetnél mint “kihasználható eltartó” de ahhoz kellene neked egy biztos munkahely, legalább havi 500 ezer nettó fizetéssel.
2019. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!