Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves szűz pasik! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz pasik! Nektek voltak már öngyilkos gondolataitok a barátnőhiány miatt?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok szűz. Most nem kezdek el picsogni - privátban beszélhetünk róla - hogy miért vagyok az, de 2 dolgot találhattok...

Viszont arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt olyan pasi, akinek voltak már - hozzám hasonlóan - depressziós tünetei, netalán öngyilkosságra való hajlama/gondolatai. Mi az oka, hogy ti is szüzek vagytok?



2018. ápr. 15. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Felesleges emiatt őrölni magad, egyébként meg el tudsz menni egy hivatásoshoz ha annyira zavar. Ha félsz a fertőzéstől akkor megkéred, hogy csak kézimunkázzon, akkor biztos nem kapsz el semmit.

Úgy éld az életed, hogy az egyedül is jó legyen.

2018. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem is menj el egy fizetős csajhoz. Akkor maga a szüzesség téma letudva.

Utána valószínűleg nagyobb önbizalommal ismerkedsz lányokkal, és ha helyzetbe kerültök, akkor sem fogsz parázni már.

2018. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Én is az voltam ennyi idősen, tanulással tereltem el a figyelmem. Az oka az volt, hogy befelé fordultam, nem igazán érdekeltek az emberek akkor.


De sajnos tapasztaltam, hogy ha valakinek öngyilkos gondolatai, mentális gondjai vannak, szerető társ mellett is lesznek, szóval ne gondold, hogy a barátnő majd ezt megoldja.

2018. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Sokat futottam én is a csajok után. Aztán rájöttem, hogy ha úgy érzi a csaj, hogy nem hozzám való hiába az erőlködés. Ha a csaj nem tud értékelni, jobb hogy ha az elején belátja az ember, mint évekig reménykedve szenvedni. Akinek van elég intelligenciája, az végez önkielégítést és a saját feladataival, egyéb céljaival, hivatásával, munkájával köti le a figyelmét. Ha sikeres vagy úgy is megtalálnak, jobban értékelnek a csajok. A lányok is többre értékelik azt a kapcsolatot, amiért küzdeniük kell.
2018. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1: "Felesleges emiatt őrölni magad, egyébként meg el tudsz menni egy hivatásoshoz ha annyira zavar."


Ja persze. 1 havi ösztöndíjam elmenne egy fél órára és a jelenlegi megtakarításomból meg kijönne vagy 8 alkalom. Anyáméktól meg csak nem kuncsorognék pénzért prostira. :D


#2: "Utána valószínűleg nagyobb önbizalommal ismerkedsz lányokkal"


Utána sem leszek 170-nél magasabb és 60 kilónál nehezebb. Utóbbi pedig megint csak qrva sok pénz (és talán genetika) kérdése. És akkor még eredmény még mindig 0.

2018. ápr. 15. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
te vagy az akinek 3.9 cm vastag?
2018. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
Tarts ki még egy kicsit! Én prostihoz nem mennék mert az nem oldja meg hosszútávon. Nem tudom, hogy sportolsz-e de szerintem izmosodj egy kicsit és biztos találsz valakit. És legyen önbizalmad, ez fontos. Vagy foglald el magad valamivel, pl legyen egy hobbid, elkezdhetsz egészségesen élni, csináld azt amit szeretsz, vagy menj el ismerkedni.
2018. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
más miatt szokott lenni D:
2018. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha egészséges férfinek huszonévesen nincs barátnője, akkor mindig előjönnek az öngyilkossági gondolatok. Hangsúlyozom: egészséges férfiakról beszélek...

170 centi vagy? Nos, vannak 155 centi magas, fantasztikusan aranyos és szép és szexi nők. Ők térbeli értelemben is felnéznének rád, és nem biztos, hogy 190 centis srác hóna alatt szeretnének sétálgatni az utcán.

Izmosodj kicsit. Ingyen is lehet, fekvőtámasz, és sok más módszerrel.

2018. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!