Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nektek bejönne, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek bejönne, ti adnátok esélyt egy olyan nőnek, akinek betegség miatt egy hatalmas látványos kopasz kerek rész van a feje tetején?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ennél kevesebbért se adnak. Nézd meg a kategórizálásukat. Egy pattanás, aztán 10/0. De az ilyen kérdéseknél szeretnek álszentkedni, úgyhogy hajrá.
2019. szept. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Úgy tudom ez már plasztikai műtéttel simán javítható.

Mivel én is nézek hasonlókat, pasasként. :)

Amúgy saját magamnak se jövök be, ilyen kinézettel. :(

1x élünk, fejlődjünk.

2019. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha értelmes, normális, elviselhető természetű, akkor simán. De csak elméletben, mert ronda és alacsony vagyok, így az illető nő nem adna nekem esélyt.
2019. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Ja az elsovel ertek egyet. Itt meg a 65kg-os csajokat is lekoverezik, ugyhogy ne itt kerdezd a dolgot.


Masreszt ugy gondolom, hogy ha a foltot leszamitjuk, es minden mas ok, akkor szerintem adnak.

2019. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Többször adtam már esélyt önhibáján kívül szepséghibákkal küzdő nőknek.

Személyes tapasztalatom miatt már nem merek ilyenbe belemenni. Kétféleképpen végződött az összes eset:

-találkozgatott velem, a kedves közeledésemre úgy reagált, mintha szimpátia alakulna ki, majd amikor idővel többet akartam, azonnal barátzónába küldött. És megszűnetette felém azokat a jelzéseket, mintha bejönnék neki..

-a másik típus pedig az energia vámpír volt. Egész nap azt kell hallgatni, hogy ő meg sem érdemel egy olyan férfit, mint te, megnyugtatni nem lehet, végeredményben pedig ezzel az indokkal megszakítja a kapcsolatot.


Nyílván nem vagyok külsőre egy főnyeremény, ez van.

Én már picit kiégtem, nem adnék esélyt már, mert velem kivétel nélkül azt csinálták ezek a nők, hogy belekapaszkodtak a kedvességembe, majd dobtak.

Egy kiegyensúlyozott nő legalább élből visszautasít, az empatikusabb pedig még hiteget is, hogy "biztos neked is lesz majd valakid".

Szóval bocs, de nem. Nem vagyok mazoista.

2019. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

> Férfiak nektek bejönne (...) egy hatalmas látványos kopasz kerek rész

Persze, kopasz rész fétisem van!

2019. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus,tetszik a személyisége, akkor igen.
2019. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én parókát hordanék a helyedben. Vagy utánaneznek, h milyen kezelessel lehet ezt megszuntetni/javítani.

N27

2019. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hajbeültetés, probléma megoldva asszonyom.
2019. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tessék, Kérdező, milyen jó tanácsot kaptál. Mondjuk ha nem vagy pénzes, akkor nehezen fog összejönni a hajbeültetés, amit a Korda csináltatott :D
2019. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!