Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érthető és jogos ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető és jogos ha egy férfi nem magabiztos, ha mindig elutasítják?

Figyelt kérdés

Persze szokták mondani hogy az önbizalom belülről kell hogy jöjjön. De ez nem igaz, egy érzelmes, értelmes ember igenis nem fogja azt mondani magáról hogy nincs semmi baj velem ha mindig visszautasítják. Tehát ha Pistikére azt mondják sokan hogy buta vagy akkor ha értelmes Pistike akkor nem fogja azt mondani hogy okos vagyok.

Hogy legyen egy ilyen férfi magabiztos?


2019. szept. 25. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Senkit nem érdekel.


Ha meg van elégedve magával akkor alapból magabiztos. Ha 500 no utasítja el az 501 nél is is ugyan olyannak kell lennie.

2019. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ugy hogy a magabiztos ember nem kulso velemenyekre alapozza az onkepet.

Nincs elutasitas, csak a masiknak eltero a velemenye.

2019. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a férfi ha megtalálná, hogy az élet mely területén tud sikeres, megbecsült lenni - praktikusan pl. a munkájában, de lehet valami értelmes hobbi is - akkor az kihatna a magabiztosságára és az a párkeresésre is.
2019. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" Tehát ha Pistikére azt mondják sokan hogy buta vagy...."


De. Pistike akkor is tudni fogja, hogy okos.

2019. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hpgy nem fogod fel az agyaddal azt, hogy a nők nem mondhatnak mindenkinek igent, sokan próbálkoznak mindenféle nővel, normális, hogy a nő megválogatja, hogy kivel kezzen, nem jöhet össze mindenkivel.


Annyira szánalmas, hogy elvárod másoktól, hogy téged aztán ne utasítsanak vissza, mert szegényke, te ettől kevesebbnek érzed magad! Ki nem szarja le a kisebbségi komplexusaid? Menj pszichológushoz velük. Az a gáz, hogy te nem látod, hogy másoknak semmi baja veled attól, hogy visszautasítanak. Ez nem jelenti azt, hogy defektes lenne ettől bárki is. Vagy konkrétan valaki mondta neked, hogy buta vagy? A visszautasítás önmagában még nem jelent semmi ilyent.

2019. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ebben igazad van, hogyha mindig elutasítanak el megy a kedved. És a pistikés példa is nagyon jó, hisz, ha pistike csak azt hallja, hogy ő hülye előbb-utóbb elhiszi. Jobb esteben nem, de akkor meg az lesz, hogy önbizalomhiányosként nem mer semmibe belefogni és így egy looser lesz.


Nem bántom pistikét, mert sajna engem is így neveltek.


A társkeresést meg próbáld poénként venni. Trollkodd el. Nincs veszíteni valód vagy igent mond vagy nemet. De inkább próbálkozz, minthogy elszalaszd életed nőjét/paliját és később azon emészd magad, hogy mi lett volna HA (odamész és igent mond.

Érdekes módon van valamennyi igazság abban, hogy akkor talál meg a szerelem, ha nem keresed. Viszont észre is kell venni.

2019. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rockarc ***** válasza:
80%

Hm, amikor tinidzser voltam hatkozepig ero hosszu hajam volt. Feketeben jartam. Allandoan azt kerdeztek, hogy kit gyaszolok? Meg a hajamra voltak kiakadva, gyakorlatilag boldog, boldogtalan, kaptam is a megjegyzeseket, hogy a fiuknak nincs hosszu hajuk (20 eve tenyleg unikum volt), meg hosszu haj, rovid esz szintu megjegyzeseket. Szerinted barmit is valtoztatott ez az onertekelesemen? Ha olyan anyamasszony katonaja lettem volna, akkor igen, biztos a pocsolya szintig sullyedek. De pont nem erdekelt, hogy masok mit szolnak az elethez, a stilusomhoz. Megtalaltam a sajat kozegem, aki elfogadott, amellett, hogy oriasi elutasitottsag volt. Szerinted melyiket ertekeltem tobbre? Pedig oriasi nyomas volt arra, hogy levagassam. Az iskolaban az ossze tanar ki volt akadva, hogy egyaltalan igy iskolaba lehet jarni.


Te furcsa vagy. Neked masok mondjak meg, hogy ki vagy. Te masokhoz mered magad. Masok elvarasainak akarsz megfelelni. Tele vagy frusztracioval, kishituseggel, onertekelesi zavarral. Igy nem is kene ismerkedned, megis azt teszed. 1-2 pszichologus, aztan majd rendbetesz. Utana menjel ismerkedni, de ne ezt a vadidegeneket leszolitok tipusu kretenkedest eroltesd. Nagyon el vagytok tevedve a vilagban, kitalaltok valamit, hogy ennek igy kell mukodni es toljatok, toljatok es semmi nem sikerul. Aztan persze mindenki hibas, a nok a vilag, az internet, a media stb, csak ti nem. Forditva ultok a lovon.


Onertekelest epiteni nem egyszeru, de nem is bonyolult. Elso korben jelentkezz katonanak. Ott megtanolud a tiszteletet, az alazatot, a munkat, az onellatast, a napirendet meg egy csomo mindent, amitol hasonlitani kezdesz egy normalis emberhez. Utana allj neki celokat kituzni. Uszd at a Balatont. Jard be a kek tura utvonalat. Tanulj meg sielni, sakkozni, tancolni, gitarozni, motorozni akarmit. Vallalj onkentes munkat. Es legfokeppen legyenek barataid. Hogy ne egy szoszi kislany mondja meg neked, hogy gyik vagy, hanem a haverok, akik ismernek es tudjak ki vagy, mi vagy, adjak meg a tarsasagukkal az elismerest anelkul, hogy szolnanak egy szot is. Erj mar el valamit az eletben. A csajozast meg hagyd meg azoknak, akiknek megvan a magukhoz valo onbecselese es onismerete.


43F

2019. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De. Pistike akkor is tudni fogja, hogy okos.


Akkor Pistike hülye....

2019. szept. 25. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod nekem van egy haverom. Szeret mindenkivel piszkalodni es beszologatni. Neha eleg durvakat. "csak viccelek"

Azt gondolom, hogy igaza van velem kapcsolatban?

Nem.

Azt gondolom, hogy csak vicc moge rejti az igazi velemenyet rolam es valojaban lenez.

Ez kicsit bant, de csak azert mert sokaig azt gondoltam, hogy baratok voltunk. De nem. Ennyi.

Tanulsag-legkozelebb jobban megvalogatom, hogy kivel toltom az idomet

2019. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 Azt tudtad, hogy a nem ez a két véglet létezik? Na meg a legtöbb ember valahol az átmenetben, középúton van, mindenki hibázik néha, nem lehetünk mindig okosak.

Kevés az az ember, akiről mindenki elismerné, hogy ő okos, pláne, amikor olyan környezetben vagyok, ahol az emberek inkább kritizálni szeretik egymást, mintsem elismerni.


A kérdésedre válaszolva: érthető lehet, ha egyáltalán nincs sikere ismerkedés terén, akkor ilyen esetben el kellene gondolkodnia azon, hogy változtasson, ha az eddigi ismerkedős módszerei teljes kudarcot vallottak. Természetesen az önbizalomhiányos nyavalygás nem megoldás ilyen esetben.

“Hogy legyen egy ilyen férfi magabiztos”


Úgy, hogy felismeri azt, hogy eddig hol rontotta el, változtat rajta és némi bizakodással tovább próbálkozik a társkereséssel, csak másképpen. Csak az buta, aki tovább erőlteti a hülyeségeit, ahelyett hogy felismerné a hibáit.

2019. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!