Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az élet rendjébe tartozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet rendjébe tartozik, hogy huszonéves férfi ne is álmodjon vele egykorú vagy idősebb társról, mert kapásból elutasítják kora miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akor hogy vegyem rá magam, hogy 23 évesen 18 évesekkel ismerkedjek, akik más életszakaszban vannak? Én dolgozok egyetem mellett, ők meg még csak most kerültek ki gimiből. Milyen közös témánk lenne? Hogyan ne érezzem magam látens pedofilnak velük? Miért kell minimum 30-40 évesnek lennm, hogy nekem vonzó huszonéves lánnyal lehessek?
2015. aug. 18. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha veled nem akarnak az ennyi idő csajok ismerkedni, akkor nem benned van a hiba!
2015. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért olyan nehéz elfogadni, hogy nem minden nő akar nála fiatalabb pasit társnak? Egyébként meg ismerek olyanokat, akiknél működik, szóval még összejöhet, csak olyat kell találni, aki erre vevő.
2015. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz kedves első. Sajnos ez a helyzet. Személyes eset, 19éves vagyok és a velem egy idősek tényleg semmit... bezzeg a 16 évesek sorba állnának... ott meg én érzem magam pedofilnak...
2015. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
ez így van! mert a 30 40 éveseknek külön házuk van meg jól tele vannak pénzel! a fiatalok meg anyucinál lakik meg vagy munkanélküli vagy csoringer ennyi!
2015. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ennek örülök! Mert most 20 évesen elég ronda vagyok, izomtalan, nyurga, kisfiús rusnya...de így reális, hogy 10 év alatt kigyúrom magam, sokat férfiasodok, magabiztosabb leszek, lazább, szerzek valami jó munkát miután végigtanultam a lúzer fiatalságomat, és 30as koromban döngetem majd a 20on éves friss pipiket!

Szerintem ez így jobb, mert lehetőséget nyújt a ronda fiúknak, hogy megfelelő idő alatt vonzó férfivá váljanak és nem kel el minden csaj 20 évesen.

2015. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok (ősszel töltöm a 24-et), a barátom pedig pont most lett egy hete 21. :) Szóval nem feltétlenül.
2015. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is 23 éves vagyok és sikeres tudok lenni a 20-22 éves lányoknál is. Nem muszáj lemenni a 18 éves korig, ha nem akarsz.


És az teljesen normális hogy a veled pont egykorú vagy tőled idősebb nők közül sokkal-sokkal kevesebb érdeklődik irántad, mint a fiatalabbak közül.

2015. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

#6-7


Aki jóképű vagy izmos, az tök mindegy hány éves, a legtöbb nőnek tetszeni fog. Most az átlagosakról beszélünk, akiknek 12 próbát kell teljesíteni, mielőtt esélyt ad neki a lány.

2015. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom egyáltalán nem izmos, és nem tetszik sok lánynak.
2015. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

23 évesen összejössz egy 18 éves csajjal, az nem pedofilság és nem is olyan nagy korkülönbség.


" akik más életszakaszban vannak"


ugyan abban az életszakaszban vagytok. Ő még tanul, te meg még mindig tanulsz. Ennyi.


Akkor mondhatnád más életszakaszt, ha 30 éves csajjal szeretnél összejönni, aki már gyerekre vágyik.

2015. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!