Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőkkel tényleg van ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkkel tényleg van ilyen, hogyha külsőre számukra vonzó férfi szólítja meg őket nyilvános helyen, akkor is hárítanak és elutasítják a folytatást?

Figyelt kérdés
Pl az utcán, a buszon, a boltban, a plázában, a suliban, a munkában szólít meg egy férfi aki tetszene neked, de te hirtelen annyira ideges leszel, meglepődsz, nem tudod mihez kezdj hogy inkább elutasítod a közeledését. Aztán később megbánod, hogy csinálhattad volna másképp is
2017. jan. 16. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem bánom meg, rohadt ciki ha más is hallja, hogy most készül valaki felszedni...
2017. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyénfüggő

de persze ha valahova nagyon sietek vagy kapkodok akkor természetesen nem az lesz az első, hogy leálljak vele

2017. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A legrosszabb ***** válasza:
5%
Na azért az megnézném, hogy a babaarcú, jóképű, sármos máccsót elutasítják. Kamus szar az összes! Ha első pillantásra nem ütöd meg a mércét, hát még szép, hogy nincs rád idejük, viszont ha te vagy a megtestesült perfect man, aznap még melózni se mennek be. Manipulálható hulladék mind!
2017. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Vártam már egy nőgyűlölőt is ^^"


Egyénfüggő egyébként. Ha valaki tényleg ideges, pánikolós típus (jelen) akkor valószínűleg automatikusan visszautasítja akarata ellenére. De aki bátor vagy otthon van pasik terén, az alap hogy nem utasít vissza egy vonzó férfit.

2017. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Mivel még átlag alatti sem szólított meg soha, biztos azt hinném, vicc.
2017. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Én vagyok az a nő akit keresel! Bármennyire tetszene egy pasi aki leszólít az utcán, buszon, tökmindegy hol, akkor én kapásból elutasítanám. Annyira zavarban és meglepett lennék, hogy egyszerűen szerintem képtelen lenék vele normálisan beszélgetni (főleg, hogy idegen) és inkább gyorsan leráznám, lelépnél, bármi csak, hogy ne égessem tovább magam. Aztán persze később megbánnám, de ugyebár az a hajó akkor már elúszott. :s
2017. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egy lány mondta a baráti körömből hogy kedvesen, nem extrém nyomulósan odament hozzá egy fiú nappal, nyilvánosan és annyira meglepődött, nem tudott mit mondani hogy a srác erről biztos azt hitte hogy elutasító, aztán elment. A lány meg utólag megbánta.


Amúgy itt néhányótok nem tud kicsit széles körűbben gondolkodni? Az hogy odamegy hozzátok valaki ismeretlen ismerkedni, az nem csak azt jelenti hogy egy macsó megy oda valamilyen "dugjunk most egyból" dumával. Vannak emberek akik így ismerkednek és ennek is vannak kulturált formái.


Az egyik legjobb barátom is úgy jött össze a barátnőjével, hogy egy ruhaboltban találkoztak és ott ment oda hozzá:D

Köszi az eddigi válaszokat!

2017. jan. 16. 21:36
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, én! Elutasítottam mindig is az ilyen utcán, tömegközlekedésen stb helyeken történő leszolitast ismerkedést szándékkal.. Először is nekem kellemetlen a helyzet, fura, nem tudok hirtelen mit kezdeni egy idegenekkel, tök mindegy milyen jól néz ki... Nem kell a saját szerencsétlenségunket, bénaságunkat és frusztrációnkat másokra vetíteni és általánosítani "kedves" nőgyűlölő barátunk. Szánalmas vagy, hogy csak azért mert te jó eséllyel béna vagy a csajozásban, máris minden nőt szidni kell. Bravó!
2017. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem nemrég történt az, hogy random leszólított egy eléggé jóképű férfi, miközben várakoztam. Soha nem történt eddig velem ilyen, először csak néztem ki a fejemből nagy zavaromban, de végül is jól alakult, kulturált, kedves volt, és randi is lett belőle.
2017. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8:

"Nem kell a saját szerencsétlenségunket, bénaságunkat és frusztrációnkat másokra vetíteni és általánosítani "kedves" nőgyűlölő barátunk. Szánalmas vagy, hogy csak azért mert te jó eséllyel béna vagy a csajozásban, máris minden nőt szidni kell. Bravó!"


Ezt most kinek üzened és miért? Mert nekem nem világos

2017. jan. 16. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!