Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki magas és jóképű azt úgyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki magas és jóképű azt úgyis körülugrálják a nők anélkül, hogy tennie kell érte, egy csúnya pasi meg hiába próbálkozik úgyis elutasítják. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Valahogy én ebben az elméletben hiszek, függetlenül attól, hogy, hogy nézek ki. Aki huszonéves korára szűz marad vagy nem volt komolyabb barátnője ennyi idős korára az szerintem sem jön be a lányoknak mert másképp legyen akármilyen nyuszi már valakivel összejött volna.

Magas vagyok átlagos kinézettel és nekem sem volt még senkim, tehát tapasztalatból kénytelen vagyok mindezt elhinném. Nem is szoktam csajozni mert minek? Ha jó parti lennék akkor fürtökben csüngenének rólam a nők.

Jóképű pasik! Egyetértetek velem vagy nálatok sem kezdeményez az aki tetszik nektek anélkül, hogy bármit is tennétek?



2018. jan. 11. 14:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
170 centis torpekent mar 14 evesen volt baratnom es azota is van, es nem vagyok egy furdogatya modell. Elmelet megdontve.
2018. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Magas és több visszajelzés alapján jóképű férfiként se szexeltem még a húszas éveim legnagyobb részében sem. Nálam alacsonyabb és kevésbé vonzó arcú haverjaim végigk*rták az életüket már a gimis éveik elejétől kezdve.


Elmélet megdöntve.

2018. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
45%
Igen, igaz, de nem tudsz mit csinálni vele, csak fogadd el, hogy ilyen az élet, és ennyi. Jobban jársz.
2018. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem ilyen az élet. Ez túl fekete-fehér. Én jó kinézetű vagyok ( állítólag), de nagyon ritkán kezdeményeznek nálam jó nők... hozzáértők szerint sugárzik belőlem, hogy nem tekintek rájuk prédaként és ezt megérzik a nők.. és ez igaz is.
2018. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Nincs is "vonzóbb", mint a "jajj hát minek fektessek energiát bármibe, úgy se jön össze" mentalitás... És csodálkoznak, hogy semmi nem jön nekik össze. Édes csillag amibe nem fektetsz energiát az nem fog összejönni, akárhogy nézel ki.
2018. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Missi_Key ***** válasza:
33%
Ez inkàbb nöknél van igy. A ffiak vizuàlisak ha nem vagy 10/11 leírnak. Mi nök a többit is nézzük. Nàlam személy szerint a testbeszéd dönt nagy mértékben...
2018. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

#5

Én nem azért írtam, hogy fogadja el. Én nem is akarok energiát fektetni bele, de nem is siránkozok, hogy nem tetszek a nőknek. Azt akarom, hogy így szeressenek, nem akarok megváltozni ahhoz, de ha így nem szeret senki, azt is elfogadom.

2018. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ha igaz amiket írtatok, miszerint alacsony nem annyira jóképűként van meg volt régen is barátnőtök akkor nem értem tényleg, hogy mi a titka a dolognak vagy miért nincs senkim nekem sem.

2-es válaszoló, te később sem szexeltél többet? Vagy mit értesz azalatt, hogy nem szexeltél a 20-as éveid nagy részében?

4-es! Az mit jelent, hogy nem prédaként tekinteni egy nőre? Azt, hogy csak elmegyek mellette és köszönök neki (ennyit szoktam én is) és nem flörtölök, nem próbálok meg nyomulni rá?

Fektetnék én bele energiát ha tudnám előre, hogy ki az akinek tetszem és nem nekem kell mindent kitalálni magamtól meg mindent nekem elvégezni mire odajutok, hogy együtt legyek valakivel. De így, hogy nem látok senkin különösebb szimpátiát az udvariasságon, jól neveltségen túl, így mégis mire alapozzak?

2018. jan. 11. 16:19
 9/27 anonim ***** válasza:

"2-es válaszoló, te később sem szexeltél többet? Vagy mit értesz azalatt, hogy nem szexeltél a 20-as éveid nagy részében?"


A 20-as éveim vége felé szexeltem először, de az is csak alkalmi kapcsolat volt és azóta sincs állandó partnerem. Ronda valószínűleg nem vagyok, ha már volt egyéjszakásom buliból és sokszor előfordult, hogy tánctéren csajok kezdeményeztek és húztak be kézen fogva táncolni.


Egyébként bulikban és ritkábban neten próbálok ismerkedni, nem túl sok (tartósabb) sikerrel.


29/F

2018. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%

Ha valaki magas és jóképű,akkor is van az a természet,amiért szingli marad,láttam már erre példát.Vagy ha ilyen nagyon mama pici fia típus,attól is menekülnek a nők.

Viszont csúnya pasinál is,hogy dumával kompenzál.

2018. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!