Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz hogy külföldön könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy külföldön könnyebb párkapcsolatot találni egy férfinak mint itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ahogyan olvastam akik kimentek könnyebben találtak párkapcsolatot. Itt miért olyan nagyok az elvárások?
2019. szept. 25. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha így lenne, nem keresne annyi külföldön élő magyar pasi magyar nőt neten stb. Biztosan van, akinek igen, de azok itthon is könnyen találtak.
2019. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne?


Külföldön miért nem lennél egy komplexusos, csóró, senki?

2019. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Az osszes kulfoldon elo magyar ismerosom Magyarorszagrol exportalt magyar baratnot:)
2019. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Pont egy csóró, nyelvi problémákkal küszködő pasira van szükségük a külföldi csajoknak.
2019. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
A helyi nőkkel kétlem. Egy francia, olasz, svájci, stb. nőnek sokkal nagyobbak az igényei. Esetleg egy román, ukrán, stb. csajjal, de ők meg inkább helyi pasikra hajtanak.
2019. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy ki a célcsoport.

20 éves cicababa hát legyen minimum egy 100 millád meg Mercedes-AMG-d. 150-200 millás házad. A pasik 90% ez kell ezért az elvárásai is Everest méretűek.


Családalapítós nő. Te kell eltartsad + gyerek.

Általában elég hozzá egy ház + stabil munkaviszony.


60+-os nők már a pasijaik 50% halott elég nagy a választék.

2019. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Más a mentalitás. Itt mindenki "nagy valakinek" képzeli magát. Ráírsz egy tápióröcsögei underground zenekarra, válasz sem jön. Ráírsz egy amerikai 20 éve létező zenekar énekesére és küld dalszöveget vagy el is dumálgattok kicsit. Ennyi a különbség. Ott senki nem néz le ha 200 forinttal több az órabére, itt a legtöbb ember gyepes. (férfi és nő is) Ez van.
2019. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam kint Londonban 2évet. 6-an éltünk egy lakásban, oda-vissza 2órát utaztam, szóval minden nap 10+ munka. Buli egy vagyon szóval azt hanyagoltam, meg amúgy is, hova vittem volna fel nőt?


De legalább van egy saját lakásom, mióta hazajöttem. Nem kicsi előny, ha nem kell lakbért fizetni.

2019. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha jo szakmad van, tudsz jo hozomanyt fizetni, muszlim vagy, akkor itt jo esellyel indulsz. Korkulonbseg nem annyira szamit. 50 evesen is lehet 20 eves asszonykad. Kulso sem kulonosebben szamit.


Malajzia

2019. szept. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

"Ráírsz egy amerikai 20 éve létező zenekar énekesére és küld dalszöveget vagy el is dumálgattok kicsit."


Inkább a fizetett menedzsment.

2019. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!