Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti Magyarországon született...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Magyarországon született magyarok mért dobtok el olyan könnyen egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani,csak a tapasztalataim alapján írom azt,amit.

Én is magyar vagyok,de nem itt születtem,4 éve élek itt,de ezalatt a 4 év alatt még nem sikerült azonosulnom az itteni emberek gondolkodásával.

Nálunk egy kapcsolat szent és sérthetetlen.A válás ritka,mint a fehér holló.Ami elromlik,azt mi megjavítjuk,ti általában eldobjátok.

Én 2 éve férjnél vagyok.Pár hónapja megromlott a házasságom és az itteni ismerőseim 99%-a azt mondta,hogy fiatal vagyok,váljak el és keressek mást.Azért,mert ők is ezt tették.Akár párkapcsolatban éltek,akár házasságban,ha probléma volt,akkor tovább álltak,mert van még sok ember a világon,akivel boldogok lehetnek.Én semmiképp se akartam elválni,mindent megtettem,hogy helyre jöjjenek a dolgok és sikerült is.Egyszer se jutott eszembe,hogy keressek mást.


2013. okt. 14. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
és hol van ez a földi paradicsom ahonnan te jöttél?
2013. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha képtelen vagyok együtt élni valakivel, akkor se fogom folytatni csak azért mert a párkapcsolat szent és sérthetetlen
2013. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szerencséd volt. Ennyi a magyarázat!

Esetleg még: megalkuvó típus vagy.

2013. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam ezt. De azért van olyan is, hogy nem szereted az illetőt és képtelen vagy együtt élni vele. Olyankor normális, ha elválnak.

Viszont tény, hogy rengetegen vannak a 30-45 évesek között (ismerőseimből kiindulva) akik, mint a gyerekek körülbelül. Ha már egy kis probléma felmerül, egyből válnak, ahelyett, hogy leülnének és megbeszélnék egymással.

2013. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nálunk egy szakítás is megviseli az embereket.Egy itteni barátnőmet szerettem volna vigasztalni szakítás után,erre ő,semmi baj,lesz másik.2 nap múlva lett is,mindez nagy szerelem után.De sok hasonlóval találkoztam még.Itt kimarad a "gyász" időszak.Egyik után jön a másik.
2013. okt. 14. 20:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva hatalmas RESPECT a kérdezőnek. Azt hittem hogy az ilyen mentalitású emberek már kihaltak. Ezek szerint mégsem.
2013. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló.

25 éves vagyok,a férjem pedig 24.Ha látnátok minket,akkor nem gondolnátok rólunk,hogy ilyen gondolkozásunk van.Arra értem,hogy nem egy "régimódi" pár vagyunk,de ezt így gondoljuk.

2013. okt. 14. 20:31
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező. Nem akartalak megsérteni az írásommal. Az "azt hittem már kihaltak" csak azért volt mert sajnos nem sok ilyen emberrel találkozni mostanában nem gondoltalak régi módi párnak titeket. Tehát én úgy éreztem joggal feltételezem hogy ez ma már nem divat. De őszintén gondolj bele hogy akár a körülötted lévő emberek közül hányan fognak leélni a párjukkal 30-40 évet??? Nem ezt látjuk magunk körül. Ezért írtam (amit őszintén is gondolok) respect nektek. 27F

6-os voltam

2013. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8.válaszoló.

Nem bántottál meg,értettem mire gondolsz,csak azért írtam meg,hogy hány évesek vagyunk,mert azt gondoltam,hogy abból,amit írtam,arra lehet következtetni,hogy idősebbek vagyunk,mert a mai fiatalok gondolkozása nem ilyen.

9.válaszoló.

Az otthoni házas barátaink 99,9%-a együtt fogja leélni az életét,ebben biztos vagyok.A magyarországiaknak már nem adnék ennyi %-ot.

2013. okt. 14. 21:05
 10/19 anonim ***** válasza:

En itt szulettem Magyarorszagon, es olyan mentalitasu vagyok mint te. Parommal voltunk mar "szakitaskozelben" de megbeszeltuk es egyutt vagyunk azota is :) sot, ezek utan meg boldogabbak es osszehangoltabbak vagyunk mint ezelott :)

16/L

2013. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!