Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire kizáró ok, ha a férfi beteges (de nem állandó tartós betegség)?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul.

Intelligens is vagyok.


Viszont gyerekkorom óta szinten minden ősszel, télen többször is megfázok. De olyan szinten, hogy ha elmegyek futni megizzadok kicsit attól is már lehet.

Beteg közegben is elkapom.


Sportolok pedig, focizok csapatban nem is vagyok béna, a nyarat mindig végigcsinálom meg a kora őszt, utána meg nem megyek, ebből sok sértődés van, meg esőben és hóban sem. Az nyilván más aki profi, és X főből álló orvosi stáb van mögötte, az én orvosom meg a jobbik esetben van csak bent a rendelőjében...


27 F

Próbáltam, kis hiján kórházba kerültem.



2019. szept. 26. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor észrevettem, hogy akik fociznak, azoknak van egy fajta közös vonás a személyiségükben. Persze vannak kivételek.

Csak arra akarok rávilágítani, hogy egy nőnek a személyiséged fog tetszeni vagy nem tetszeni. 99%-ban senkit nem érdekel hányszor vagy megfázva.

És ezt tapasztalatból mondom, egy igazi problémával élek, mert genetikai rendellenességgel születtem. Én azt tapasztaltam, hogy a nőket jobban zavarják a betegségem miatti jellemhibáim, illetve nem teljesen kiegyensúlyozott önképem, mint maga a betegségem.

Viszont velem pl az összes eddigi barátnőm megértő volt. Nyílván ilyen társat is keresek.

2019. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem,hogy valami komolyabb. Ez semmi,ne aggódj.
2019. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem kizáró ok
2019. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ez nem kizáró ok. Viszont ismerek olyan férfiakat, akik az első köhögés után egyből ágynak esnek és három napig jajgatnak. Szóval ha nem ilyen vagy, akkor szerintem semmi gond ezzel.
2019. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, csak annyiban rossz, hogy nekem meg az ősz-tél a kedvencem, és olyankor megyek mindenfele. Meg hogy mennyire van hattyú halála, ha beteg vagy.
2019. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2019. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi,ez nem kizáró ok.
2019. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdés ez mennyiben befolyásolja az életed. Ha menekülsz mikor köhögő embert látsz és ez a "Jézusom folyik az orrod nem adok puszit" típus vagy akkor esélyünk se lenne. Nekem terhes ha valaki játssza az eszét és nekem ez a nem megyek focizni meg "próbáltam, kis híján kórházba kerültem" dolog erre enged következtetni.

Nem tudnék mit kezdeni valakivel akinél folyton azt kell figyelni nehogy beteg legyen mint egy gyereknél. Én szeretek sétálni túrázni járok futni és ezekre nem vihetek magammal olyat aki állandóan azon aggódik hogy megfázik.

Én is sokat vagyok beteg. Olykor náthás máskor jobban elkap de tekintve hogy gyerekekkel dolgozom ez már már munkahelyi ártalom. Ha én nem dőlök ki attól hogy fáj a torkom a fejem és köhögök akkor nem vágyom más "nagy beteget" se istápolni.

Ha rosszak a következtetéseim és az hogy könnyen megfázol nem jelenti hogy állandóan ezen aggodalmaskodsz panaszkodsz és haldokolsz hanem annyi hogy több algopyrin fogy és gyakrabban kell patikába menni akkor nem zavarna. Az ősz és a tél nekem is nehézkes sokszor de én nem állok meg emiatt így a páromtól is ezt várom.

2019. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem parázok azon sosem, hogy mi lesz ha elkapom.

Viszont ha elkaptam pl most is, sehova nem megyek TV, internet, sorozatok, aztán ha már nem köhögök akkor megyek programokra, de sportolni még ezután is csak 1-2 hét

annyira megalázó ha jól vagy aztán visszaesel

2019. szept. 27. 00:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Én primerbimmunhiányos vagyok,secunder autoimnun tünetekkek. Ne aggódj,nekem a mindennapjaimat hátráltatja ez és még is próbálok párt találni.:)
2019. szept. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!