Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire kizáró ok, ha a férfi beteges (de nem állandó tartós betegség)?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul.

Intelligens is vagyok.


Viszont gyerekkorom óta szinten minden ősszel, télen többször is megfázok. De olyan szinten, hogy ha elmegyek futni megizzadok kicsit attól is már lehet.

Beteg közegben is elkapom.


Sportolok pedig, focizok csapatban nem is vagyok béna, a nyarat mindig végigcsinálom meg a kora őszt, utána meg nem megyek, ebből sok sértődés van, meg esőben és hóban sem. Az nyilván más aki profi, és X főből álló orvosi stáb van mögötte, az én orvosom meg a jobbik esetben van csak bent a rendelőjében...


27 F

Próbáltam, kis hiján kórházba kerültem.



2019. szept. 26. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elgépelésekért,telefonról vagyok.:/
2019. szept. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!