Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt tapasztalatotok pszichopa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt tapasztalatotok pszichopata vonásokkal rendelkező partnerrel, akinek állandó halálvágya van?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valahogy ez is a zsarolás része, hogy ő legyen a középpontban és vele kelljen törődni.

2017. júl. 28. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, volt benne részem. Jól gondolod, azért csinálja, hogy szánalmat, törődést, odafigyelést csikarjon ki belőled. Menekülj amilyen messzire csak tudsz tőle azt tanácsolom.
2017. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Apam ilyen.
2017. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál róla kicsit bővebben írni 2-es, megköszönném!
2017. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es: amióta ismered ilyen? Hogyan viszonyul hozzá Édesanyád? És te?
2017. júl. 29. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nagy manipulátorok!Úgy tüntetik fel, mintha a másik fél lenne fontos, holott csak magukról szól minden. Óriási önzés, öntörvényűség, akaratosság lapul a jellem mögött és teljes érzéketlenség. Szerintem üres fenyegetés a halál, ez is csak a saját köldökük körül való fontosságukat erősíti meg.
2017. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös, elgondolkodtató, mekkora nagy önzés van mögötte! Nagy teher egy ilyen ember.
2017. júl. 29. 00:56
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

nem nagyon,mert a manipulációra,vagy az egyértelműen gonosz negatív játszma indításra agresszíven reagálok.

meg eleve rosszul vagyok a defektes emberektől,párkapcsolatban sem viselnék el ilyet amikor találok normális mentális állapotút is.

2017. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezd meg,h milyen koszorút akar a sírjára.

Ilyen ember a f..sznak se hiányzik.

2017. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad van 8-as. Nem is értem mit tépem magam miatta...
2017. júl. 29. 14:04
 10/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Ezt a kérdést én irtam ki. Elég szépen kiboncoltuk, hogy milyen emberek ezek.

Öngyilkos duma? Csak feltünésből csinálják és mindig magukat tüntetik fel áldozatnak. Ezeket kerülni kell, mert tönkre fognak tenni!!!!

2017. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!