Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ment tönkre a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment tönkre a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Pár hete szakítottunk barátnőmmel. 1 éves párkapcsolat volt.


Sajnos sok problémánk volt a szexben, mivel neki szinte mindig fájt. Nem is próbálkoztunk sokszor, de volt eleinte egy-két alakalom, amikor jó volt neki, azaz nem fájt, és elvezni is tudta. Aztán minden mégrosszabb lett. Nem bánt jól velem, sokszor lerázott, hisztizett, stb. Az utolsó hetekben már sem szájjal, sem kézzel nem engedte, hogy csináljam neki és nem is nagyon akarta nekem sem csinálni.


Végül elárulta, hogy szakítani akar már egy ideje, mert ugyan szeret, de nem tud kötődni hozzám, nem tudja élvezni a szexet és csak szenved mellettem.


Én az 1 év alatt végig mellette álltam, és biztattam, megértő voltam. Szinte mindent megtettem, hogy jó legyen neki. Egyetlen egy dolgot kértem tőle, hogy legyen mindig őszinte, és ő is tegyen meg értem midnent.


Sajnos nem értem az egész dolgot. A kötődés nem a jó szextől alakúl ki? Azt elhiszem, hogy a jó szexhez kell az érzelmi alap is, de hát, ha valóban szeretett akkor mi volt gond? Miért nem működött a szex? Bennem van a hiba?


Úgy érzem már sikerült részben elfogadnom a dolgot, de még mindig nem sikerült kitalálni mi volt a hiba, és addig nem tudom lezárni a dolgot magamban.


Hogy működik ez a nőknél? Járt már más is így?


(Én 24F, Ő 22N)



2018. máj. 31. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Ezt komolyan kérdezed?

Egy kerek évig kínzod a csajt szex közben, semmi javulás, és nem érted, hogy miért szakít? Igen, a kötődéshez kell a jó szex, a jó szex meg nem fáj. Ennyi.

Te tényleg elvártad volna, hogy életed végéig tegyen a kedvedre akkor is, ha neki fáj?

Igazából nem is csodálom, hogy nem élvezte veled. Aki ennyire nem figyel oda a másikra...

2018. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Van, hogy 2 ember nem passzol szexuálisan. Pedig az fontos egy kapcsolatban.
2018. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg a csajban van a hiba.Mi az hogy fáj neki ? Akkora a méreted esetleg ? Mert ha nem,nem normális hogy mindig fájt neki,talán utána kellett volna járnia,hogy mi lehet a gond.
2018. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az fura, hogy a kérdező nem ír arról semmit, hogy miért fájt. Szervi gond? Betegség? Lelki gát? Rossz tapasztalat? Rutintalanság?

Egyszerűen csak úgy elkönyveli, hogy ez van, aztán értetlenkedik, hogy a kapcsolatnak vége.

2018. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Az utolsó hetekben már sem szájjal, sem kézzel nem engedte, hogy csináljam neki és nem is nagyon akarta nekem sem csinálni."


Ez alapján szerintem már régóta csak úgy elvolt melletted,talán bízott benne majd beléd szerelmesedik(a szokásos női hülyeség),vagy kapcsolatfüggőként most talált új jelöltet.

2018. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

#5

Fáj a szex.

Tényleg ennyire nem érthető, hogy egy nő miért nem akar olyat csinálni, ami neki rossz??

Te megkívántál már olyan ételt, amit utálsz?

2018. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

"Egy kerek évig kínzod a csajt szex közben, semmi javulás, és nem érted, hogy miért szakít?"


Jajj, szegény kislány, hogy kellett szenvednie, amíg egy év után végre sor került a szakításra... ne legyünk már ilyen álnaivak

2018. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6

Mivel még a franciát,érintést is elutasította engedd meg nekem,hogy azt feltételezzem ő régóta konkrétan a srácot nem kívánta és a "fáj" inkább szolgált kifogásként.Gondolnám a srác tisztában lenne az orvosi vizsgálat eredményével ha lett volna.


"Te megkívántál már olyan ételt, amit utálsz?"

Egyetértek,de ez esetben talán nem kellene párkapcsolatban sem lenni.

Hozzáteszem voltam már én is úgy párkapcsolatba ragadva sajnos,hogy rég szakítani kellett volna.

2018. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok oka lehet, amiért nem működik a szex. A fájdalmas közösülést okozhatja gombás vagy bakteriális fertőzés. Érdemes lett volna mindkettőtöket kivizsgálni. Te mindenképp vizsgáltasd ki magad, mert elkaphattál fertőzést. A vaginizmus is egy szutyok dolog. Nem tud ellazulni a hüvely. Ha egy ilyen "befeszült" vaginába próbálsz behatolni, az pokolian fájdalmas. Kb.annyira, mintha egy műpéniszt próbálnának az ánuszodba rakni. Lehet, hogy valamit mégse csináltál jól, ő meg nem ismerte eléggé a testét ahhoz, hogy irányítson. Jó lett volna szexuál pszichológushoz vagy párterapeutához fordulni. Az is lehet, hogy a volt barátnőd egyáltalán nem vonzódik a férfiakhoz. Vannak aszexuális emberek, akikből teljesen hiányzik a szexuális érdeklődés. És természetesen ezeknek a problémáknak számtalan kombinációja is lehet. Valószínűleg nem egytényezős a dolog. Amit Te elronthattál, hogy nagyon a szexre fókuszáltál. Nem néztetek a dolgok mélyère, nem jártatok utána, miért nem működik az intimitás.
2018. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalmas szex - pl. mert túl nagy vagy neki - pont elég, hogy 100% megszűnjön minden érzelme feléd.


Exemmel 10/9 fájt, ha a fejem tetejére álltam, ha elnyalt orgazmusig, ha tocsogtam, MINDIG bromi szar volt. Szakadtam, repedtem, volt, hogy egy hétig véreztem aktus után, vagy három napig ülni nem tudtam.


Hát, köszi, fél év után azt mondtam, hogy jó, ennyi, szakítok, mert ez nem megy.

Próbálkoztunk máshogy, másképp, de minden pózban rossz volt, hiába tágultam ki, egyszerűen nem passzoltunk.


A párommal naponta 1-2x szeretkezek minimum, mert élvezem, durvulhat, akkor sem érzek semmi fájdalmat. Tudod, mennyivel felszabadultabb és jobb úgy szeretkezni, hogy nem potyognak a könnyeid minden lökésnél? :)


Nem, és soha nem fogod megérteni. Fogadd el, hogy a ROSZZ szex szakításhoz vezet, s nálatok POCsÉK volt a dolog.

2018. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!