Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 f vagyok és nagyon vágyok...

25 f vagyok és nagyon vágyok egy igazi 40-es nőre persze párkapcsolatom mellet. Velem van a hiba hogy nem tudom ki élni magam a velem egykorú nőkel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Lesznek, akik azt mondják nem, és lehordják a veled egykorúakat, viszont amúgy De, veled van a gond. Hiszen te vagy képtelen erre.
2014. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megyugtatlak...veled van a hiba...

Az még oké is lenne, hogy kevesek neked a veled egykorú csajok és idősebbre vágysz, de..."persze párkapcsolatom mellett"...most komolyan...? És ha lebuktok vagy kiderül, szegény csaj hogy fogja érezni magát? Szarul, úgy fogja érezni, hogy ő a kevés hozzád, holott te vagy ilyen...

Inkább legyen annyi benned, hogy még azelőtt szakítasz, hogy találsz egy 40-es milfet...

2014. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én meg egy 18 éves lány vagyok . Nem rég ért véget egy elég komoly kapcsolatom egy 24éves fiúval . És ugyan úgy vagyok ,mint te. Jobban vonzódok a 30-as korosztályhoz. Most pl egy 35 éves pasiba vagyok bele zúgva. Lehet, hogy hülyén hangzik. Szerintem nem veled van a gond.
2014. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as. Azzal nincs gond, hogy vonza őket a nála idősebb korosztály. Azzal van gond, hogy félrekefélne velük.
2014. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
(3-mas vagyok. ) Igen ebben egyet értek veled. Szerintem sem szép a hűtlenség. Meg ,ha valami nem megy,akkor nem kell erőltetni. Ha már más után vágyakozik valaki,akkor az a kapcsolat már rég halott.
2014. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom h az már félre lépés lenne de ha legalább csak ki próbálhatnám egy idősebbel lehet elég is volna.
2014. dec. 28. 14:06
 7/9 anonim válasza:
De ,ha csak kipróbálod az is megcsalás. Miért nem szakítasz vele elöbb?! Ha ilyenen jár az agyad ,akkor már nem szereted. Megszokásból, kötődésből meg ne legyél senkivel,mert magadnak is meg neki is ártasz ezzel.
2014. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazatok van szakítanom kell vele, mert ez már lassan 2 éve őrlődik bennem!De szeretem is nagyon vagyis a megoldás várok míg ő lesz 40-ven és akkor mindenem meg lesz! :)
2014. dec. 28. 17:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy itt talán van valaki aki idősebb nö és segítene nekem?
2014. dec. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!