Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy nem hogy az átlagos de az arányosan duci max.75 kg körüli nőknél is meg küzdeni, mert csomó férfi akarja már ezt a kategóriát, tehát max. A nagyon kövér 100 kgos nőknél van könnyebb esély?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

1."Ezt a kuzdeni szot sem ertem, te mit csinalsz, amikor "kuzdesz"?"


- gondolom ez nála kimerül abban, hogy hevesen veri a klaviatúrát :D xD

2019. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Olyan nincs, hogy csak azért, mert egy nő kövér, már be is fogja adni a derekát az első pasinak, aki szóba áll vele. Hidd el, rengeteg férfi bukik a húsosabb nőkre is. Én mindig is ugyanúgy válogathattam az udvarlók közül, mint vékonyabb alkatú barátnőim, pedig sose voltam karcsú, bőven 100kg fölött járok. Max nem ugyanazok kerestek meg engem, mint őket.

A másik meg, hogy neked mi az ízlésed? Ha olyannal kezdesz, aki eleve nem a te világod, akkor mit vársz a jövőt illetően?

2019. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mint a fent emlitett, aranyosan duci, max 75 kg kategoria egy tagja, siman bevallom, hogy en pl. nem jovok ossze olyannal, aki nem tetszik es emelle nem kedvelem.


Szoval igen, valogatok.


Es nem, nem csak a nalam "jobb" kategoriaju alfakra bukom, volt mar alacsony,/ 170 centis/, kover, /130 kilos/ es magas, kisportolt pasim is.

Mindegyikojukben volt, ami megfogott.

2019. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!