Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a titkuk ezeknek a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titkuk ezeknek a nőknek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy 22 éves vagyok és azt látom, hogy a korombeli lányok nagy része már férjnél van, gyermeke van, míg én a szüleimmel lakom és még barátom sem volt. Ismerek pár olyan lányt, akiknek mindig van valakijük. Mikor szakítanak az egyik pasival utána már jön is a következő, sőt kapcsolat mellett is flörtölgetnek másokkal, több vasat tartanak a tűzben, ráadásul a pasik akikkel kavarnak jó pasik is. Vajon mi a titkuk? Hogyan tudnak állandóan összeszedni valakit? Hol ismerkednek és mik a trükkjeik?

2019. szept. 27. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezt látom, a korombeli lányok már férjnél vannak és gyerekük is van.

Jobb emberek lehetnek mint én, a személyiségük is szerethetőbb.

Lehet ezért nem kellek senkinek, mert nem érek semmit. N

2019. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne tekintsünk már pozitív dologként arra, hogy valaki huszonévesként a semmire már potyogtatja is a gyerekeket... Nincs ebben semmi pozitív vagy értékes.
2019. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom, de semmire sem tartom azt, aki 27 éves kora előtt szül manapság.


Érdekes módon engem senki sem akart feleségül venni, és mégis találkoztam közben sok olyannal, aki megdöbbenve kérdezte, hogy miért nem vagyok házas.(férfiak kérdezték)

2019. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sem akarok még szülni, de egy párkapcsolat jó lenne vagy legalább egy pasi az életembe, akivel kavarunk, azonban nem akad senki. Mégis van olyan lányismerősöm, aki tök átlagos, személyiségre sem a legjobb mégis mindig van neki valakije, sőt általában több vasat tart a tűzben és ráadásul jó pasikkal is kavar és egyszerűen nem értem mi lehet a titka neki és azoknak a nőknek, akiknek mindig akad valaki a horogra.
2019. szept. 27. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy nincs senki a közeledben, aki akarna tőled valamit?

Lányoknál (ha nem extrém ronda) általában mindig van jelentkező, csak lehet jobban körbe kéne nézni. :)

2019. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen körökben mozogsz, ahol 22 éves lányok nagy része már férjnél van és gyerekeik vannak? Én is 22 éves lány vagyok, de ilyet nem tapasztalok. Egyébként ahogy valaki írta is, egészen biztos hogy vannak jelentkezők, csak észre sem veszed őket. Elég ha nem ülsz otthon állandóan a négy fal között, és máris van jelentkező...
2019. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 22 voltam, én is azt láttam, h mindenki házasodik meg szül, én meg az egyetemen koptattam a padot. Most 30 vagyok, és azt látom, hogy a többiek már rég elváltak.
2019. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megvalaszoltad a sajat kerdesed azert van mindig pasijuk mert mindig flortolnek latba tartjak a pasikat nem kell szepnek se lenni eleg ha ramaszik mar is sikere van, fizikai kontextus,

Az meg hulyeseg hogy kimesz a szobabol es mar is ellepnek a pasik, pasik mujak ha ramaszol es irogatsz neki folyton szinte megfolytod es talcan kinalod magad akkor “jelentkeznek nalad”.

2019. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:

Szerintem az, hogy 22 "kavarni" akarsz masokkal elegge eretlen dolog. Jelentsen akarmit is a kavarni szo. Ez a 16 eves korosztalynal lesz meno, ott kene szetnezned.


43F

2019. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyitottabbnak látszanak, kevésbé zárkózottak, könnyebben és kötetlenebbül kommunikálnak szóban és írásban.

A testbeszédük és az öltözködésük pedig azt sugallja hogy nem megközelíthetetlenek.

2019. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!