Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti szoktatok olyan emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok olyan emberekkel flörtölni, akik nem is jönnek be? Vagy mondjuk tetszik, de mégse akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mi értelme lenne?
2019. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont többet nem akarok, van párom.
2019. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyat aki imádott páváskodni, végtelen hiú ember lévén mindenkivel flörtölt, hogy lássa elég jó e még a szeren, de komolyat senkitől sem akart. Inkább ego tuningra volt mindennap szüksége.
2019. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen időszakom, mikor a házasságom hazavágta az önbizalmam, és valóban, ahogy fentebb írták, kellett a megerősítés, hogy érek még valamit a "húspiacon".

De erről már leszoktam, most már csak olyannal flörtölök, aki bejön. Ez viszont még nem jelenti, hogy egészen biztosan összejönnék vele, mert az ismerkedés során simán kiderülhet róla olyasmi, amitől meggondolom magam...

2019. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem eleve elég flörtölős az alaptermészetem. Persze nem olyannal aki egyáltalán nem jön e, hanem inkább csak esetleg tetszik, de nem akarok tőle semmit. Ha valaki nagyon bejön, akkor félénk vagyok és inkább kerülöm, mai hatalmas öngól párkapcsolati szempontból.

N

2019. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!