Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bulizós lányt zavar az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bulizós lányt zavar az ha a fiú aki tetszik neki az nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

Szóba jött ez, és én mondtam hogy nem járok szórakozó helyre. Csodálkozott eléggé, mert ő gyakran szokott menni.

Azóta nem is keresi a társaságom. Tényleg ekkora gond ez?


2019. szept. 24. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Talán kérdezd meg tőle.
2019. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
A bulizósok nem a hűségükről híresek. Így szerintem eléggé bukta. Meg bulikban nem éppen lehet normális kapcsolatra alapozni, ez kb olyan mint a gamer közösségek. Mert az ottani lányok is elég sok emberrel ismerkednek meg. Véleményem szerint valami túra közösségben jó ismerkedni, mert ott hamarabb talál az ember normális barátnőt magának.
2019. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ezen csodálkozott, sejteti hogy nem egy észlény (mi lenne ebben meglepő?). Ha ezért nem keres, akkor örülj neki, de valójában nem tudod mi miatt - szerintem inkább szimplán érzi hogy baromira nem illetek össze (és nem azért mert nem szeretsz bulizni).
2019. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem akar otthon ülni veled.
2019. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarja, egyáltalán levegőnek se néz onnantól, hogy ilyesmi kiderül.
2019. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nem gond, de neki valószínűleg igen, mivel nem azonos az érdeklődési körötök, nem ugyanazzal szeretitek a szabadidőtöket eltölteni. Ha ekkora a különbség akkor jobb is hogy így alakult. Majd összejössz mással akinek nem olyan dolog az életének a központi eleme ami téged nem érdekel.
2019. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!