Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes folytatnom vele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatnom vele az ismerkedést? Nagyon megfogott, de sokszor azt érzem, egyoldalú a dolog.

Figyelt kérdés

Van egy srác, Tinderen ismerkedtünk meg. Nem írt, így én írtam neki. Átmentünk Messengerre amit szintén én ajánlottam fel. Egy ideig beszéltünk, aztán elhalt a dolog. Mostanában újra beszélünk és én szóbahoztam, hogy talizhatnánk. Benne volt, de nem nagyon tett az ügy érdekében és meguntam, hogy mindent én kezdeményezek, szóval hagytam. Pár nap múlva írt, akkor megmondtam neki, hogy azért nem pontosítottam vele találkozót, mert úgy éreztem, ő nem akar ismerkedni. Válaszul elhívott ő. Nagyon jól éreztem magam, ő találta ki a programokat, végig beszéltük az egészet, elköszönés után pár órával írt. Na, eddig minden szép és jó, de napközben nem igazán beszélünk, nincs semmi flört, alig tudok róla valamit. Eddig minden fiúval ismerkedéskor minden szabadidőnkben beszéltünk.


Nem tudom mi van és mit akar. Érdemes így még próbálkozni?


23/L


2019. júl. 18. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Közben másokat meg dug...


Legyen már eszed!

2019. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te ismered? :O
2019. júl. 18. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A férfiak többsége az ismerkedés alatt egyidőben több nővel "beszélget" és dug. Aztán kiderül melyiket választják.
2019. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
A nők is ilyenek! Egyedülálló=több faszi keféli!
2019. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó mindig a férfiakat szidni, de sokkal több a párhuzamos ismerkedést futtató nő, mint férfi. De azért biztos mi vagyunk mindig a görények. Kérdező, lehet nem egy neten lógó típus a csávó. Ezzel viszont semmit nem tudsz csinálni, ha nem hasonló más mellett ezen kommunikációs szokásotok sem. Adj még egy esélyt ennek az ismerkedésnek, és ha nem aktivizálja magát a továbbiakban sem, akkor kuka. 31F
2019. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak sok a dolga...
2019. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Más nőkkel is ismerkedik, vagy csak elfoglalt és nem szeret dumcsizni egész nap.

Kérdezd meg tőle, hogy számíthatsz-e újabb találkozóra. Ez a legegyenesebb.

2019. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy az a lassú víz partot mos típus.

Milyen programokat talált ki?

2019. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!