Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 40-es elvált pasiként megtalálhatom még az "igazit"?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Apám nagyjából 53-54 éves volt, mikor anyum meghalt. Bár amúgy sem éltek normális házastársi életet. Az is lehet, hogy csalta anyámat, sosem lehet tudni.

De ettől függetlenül talált magának párt. Már lassan 8-10 éve van neki.

Szóval ha ő 53 éves létére tudott, te is tudsz 40 évesen.

2019. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő van szabadon, ilyen is, olyan is.Próbálkozni kell, ha nem próbálod, akkor nem fogod megtudni.
2019. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem, mert nincs olyan, hogy "igazi".


Vannak hozzád hasonló értékrendű, hasonlóan élő nők. Köztük még egyedülállók is akadnak. És akár még össze is találkozhatsz velük.

De normális párkapcsolatra csak akkor van esélyed, ha tudomásul veszed, hogy minden jó kapcsolatért meg kell dolgozni. Ha csak várod, hogy működjön, akkor az újdonság varázsának elmúltával szükségképpen le fog ereszteni. És persze értened kell, miért ment tönkre előző házasságod. Mit rontottál el benne te, miért vonzottátok be ti egymást stb. Kell hozzá egy jó adag önzetlenség, és annak belátása, hogy idősebb korban már nehezebb összecsiszolódni. Tudomásul kell venni, hogy egy jó párkapcsolatban is vannak viták, nézeteltérések.


Szóval, ha mindezt érted és tudomásul veszed, akkor van esélyed egy lehetséges partnerrel jó párkapcsolatban élned.

2019. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3-as jol megfogalmaztad.Köszi

Az értékrendem amugy is a béka valaga alatt van sajnos.

2019. okt. 1. 08:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha keresed akkor igen.De tenni is kell ezért valamit,mert nem fog csak úgy besétálni az ajtón,hogy tessék,itt vagyok.
2019. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hol kezdjem? Társkeresőn?
2019. okt. 1. 08:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Ertekrend nem egyenlo onbecsulessel.

Persze h talalhatsz, szedd rendbe magad lelkileg.

2019. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, miért is ne?Ha keresed, megtalálod. Persze más az igazi huszonévesen, és más ennyi idősen. Kérdés,hogy milyen igényeid vannak, mik az levárásaid és mit tudsz nyújtani?

Nő vagyok, 40 évesen maradtam egyedül és találtam párt.Előre átgondoltam milyen pasit is szeretnék, és itt persze nem a külsőre gondoltam.

A szerelmet, vonzalmat itt sem szabad félretenni, de már a racionalitásnak is benne kell lenni az igényeidnél.


Ha lehetőséged van rá inkább személyesen ismerkedj, esetleg barátokon, ismerősökön, munkatársakon keresztül. A netes társkereső nem a mi korosztályunknak való,bár ezt se zárd ki totálisan. Van aki ott találja meg az igazit. A lényeg,hogy nekiindulj, ismerkedj, nézelődj.

2019. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. okt. 1. 08:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg tudod találni az “igazit”! De úgy mondanám, hogy akivel passzoltok és boldog vagy! Hisz gondolom a volt feleségedre is azt hitted, hogy igazi! De azt mondom: igen! Simán lehetsz boldog valaki mellett míg élsz! 36/elvált férfi
2019. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!