Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tetszik jobban, ha éneklésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik jobban, ha éneklésben (hangképzésben, zenélésben), vagy ha mozgásban (sport vagy tánc), vagy ha kézügyességben (rajz vagy fabrikálás) jó a társad?

Figyelt kérdés

Fontossági sorrendbe rakhatod, amennyire tudod.


(+Mi nem fontos?)


Lehetőleg kort és nemet írj. Köszönöm.



2019. okt. 2. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem kiemelkedően fontos. Legyen egy hobbija, amit szívesen csinál. Még jobban imponál, ha olyasmiben jó, ami hasznos is. A felsorolt példákkal élve: fellépései, kiállításai vannak, szuper dolgokat csinál pl. a közös otthonunkba. Egyik sem alap feltétel, de nagyon büszke lennék.
2019. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én párom mindegyikben jó. Elismert képzőművész, különleges hanggal megáldott énekes (ezt két énektanár mondta egymástól függetlenül - két hét múlva fellép) és tele van egy polc érmekkel és serlegekkel táncversenyekről. De ha fontossági sorrendet kéne mondani, az lenne amit te is írtál (már ha az fontossági sorrendnek tekinthető).
2019. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-2: azért csak van fontossági sorrend. Vagy neked az a stílus tetszik, ahogy e 3-at műveli a párod. mert azért ez mind szubjektív is.


2: Amit írtam, egyáltalán nem fontossági sorrend számomra (valamilyen sorrendben le kellett írnom.)

Kérhetek kort is?

2019. okt. 2. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyen praktikus gondolkodású, illetve ha kérek tőle egy 13-as csillag-villás kulcsot akkor ne a porszívót adja a kezembe.
2019. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: akkor ez leginkább a kézügyességgel függ össze.
2019. okt. 2. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Számomra csak az a fontos, hogy legyen olyan elfoglaltsága, amiben el tud merülni, és ne tőlem várja a szórakoztatást a szabadidejében.

Ha be akar vonni a tevékenykedésbe, akkor olyan legyen, ami engem is érdekel. Ez alapján a sorrend:

-kézügyesség (barkácsolás)

-szellemi tevékenység (programozás, írás)

-hangképzés (zenélés)

-mozgás (sport)

Amikben nem vagyok jó (pl. éneklés, tánc, rajzolás), azokat is értékelem és elismerem, de nem tudnék bennük részt venni.


36/F

2019. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem őszintén nem érdekel. Irreleváns az összes annak tekintetében, hogy milyen ember.

31N

2019. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy legyen hobbija, valamilyen érdeklődési köre, ami iránt lelkes. Mivel 15 éve zenélek és 11 éve edzem, a zenélés és sport jó pont. De a rajz is. Igazából legyen önmaga, csak ez számít. Jó látni ha lelkesedik valamiért és hobbiként szereti. Ez lehet szinte bármi. (32/F)
2019. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20 éve zenélek, de így is azt mondom, hogy irreleváns mindegyik. Nekem nem alapfeltétel, hogy legyen zenész a párom.

Talán ez lenne a sorrend:

1. kézügyesség (a fabrikálás mindig hasznos lehet)

2. zene

3. mozgás

2019. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!