Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha egy olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy olyan lány tetszik akinek van barátja és van egy gyereke is?

Figyelt kérdés
A boltba ahová mindennap járok vásárolni tetszik az egyik lány.Mindig kedves,beszélgetni is szokott velem.Jól esik hogy érdekli őt hogy vagyok,mi van velem.A többi vevő is kedveli mert mindenkivel közvetlen.Megnéztem a barátját facebookon rendesnek látszik nem hiszem hogy rövid ideig tartó kapcsolat lesz az övék.Ha nem lenne barátja udvarolnék neki még akkor is ha van egy gyereke.Most viszont nem tudom mit csináljak.Nagyon tetszik a lány.
2019. szept. 30. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem barátkozz össze vele és ha szakítanak akkor majd neked kell megvigasztalni és máris a tiéd.
2019. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Úgysetudodkivagyok válasza:
17%
Hajts rá,hidd el nagy tapasztalatom van az ilyesmiben,az alapján amit leírtál pedig érzem,hogy te is bejössz neki. Használd ki az esélyedet!
2019. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok közéjük állni meg az hogy beszélget velem még nem jelenti azt hogy bejövök neki.Két hónappal ezelőtt még lehetett volna esélyem mert akkor még egyedül volt.
2019. szept. 30. 12:53
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Felejtsd el, másképp csak fájdalmat fogsz okozni vagy neki, vagy magadnak, vagy mindkettőtöknek. Egyrészt párja van, másrészt az ilyen gyerekes témák szinte mindig bajt jelentenek.
2019. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Így van ahogy '4-es írja!

Mit kell egy olyan nő után lihegni aki már foglalt?

Mellesleg szólva kereskedő a lány, persze, hogy kedves, ez a dolga.

2019. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rockarc ***** válasza:
68%

Parkapcsolatban van, tehat tabu. Hany eletet akarsz tonkretenni azert, mert "tetszik"?


43F

2019. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hagyd őt békén.Az,hogy kedves veled még nem jelent semmit,ahogy irod,közvetlen mindenkivel.Sanzos,hogy el fog utasitani,ne hozd magad kellemetlen szituba.
2019. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kezdek ki vele de továbbra is beszélgetni szeretnék vele.Bárcsak ismertem volna már 2 hónapja is akkor még egyedül volt.
2019. szept. 30. 15:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Az almoskonyv szerint, ha a nonek gyereke van, az rossz omen, es tartsd tavol magad tole...


Ha baratja is van, akkor meg meg jobban....

2019. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Itt a barátja a gond nem a gyerek.Attól még simán összejönnék vele mert van gyereke.És nemcsak egy éjszakára.
2019. szept. 30. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!